Blacharstwo-Lakiernictwo Henryk Olszak Autoryzowany serwis napraw powypadkowych Nissan i Mitsubishi

Dodaj |
  • O firmie
  • Oferta
  • Gwarancja jakości
  • Współpraca z ubezpieczycielami

Serwis napraw powypadkowych świadczy kompleksowe usługi w zakresie blacharstwa i lakiernictwa samochodowego.

Naszą specjalnością są naprawy powypadkowe. Oferujemy Państwu szybkie, profesjonalne, bezgotówkowe naprawy powypadkowe pojazdów wszystkich marek. Na rynku usług motoryzacyjnych działamy z powodzeniem od 1989 roku. Dzięki solidnej pracy oraz zaangażowaniu zyskaliśmy autoryzację na naprawy powypadkowe i gwarancyjne samochodów Nissan oraz Mitsubishi.

 

 

 

 

 

Zakład świadczy usługi w zakresie:

-Blacharstwa samochodów osobowych i dostawczych

-Lakierowania samochodów osobowych i dostawczych

-Sprzedaży części zamiennych

OFERUJEMY DOGODNE TERMINY NAPRAWY POJAZDÓW.

Gwarantujemy sprawny przebieg prac oraz terminowe wykonywanie zleceń!

Gwarancją wysokiej jakości oferowanych usług są wykwalifikowani specjaliści od lat zajmujący się pracami blacharskimi i lakierniczymi oraz profesjonalny sprzęt i materiały. Firma wyposażona jest w wysokiej klasy ramę do napraw powypadkowych fińskiej firmy AUTOROBOT oraz kabinę marki USI ITALIA i mieszalnik z komputerowym doborem lakierów firmy SIKKENS. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Naprawy wykonujemy, stosując oryginalne części, w indywidualnych wypadkach używamy części zamiennikowych, ale tylko najwyższej jakości, oznaczonych jako „Q element”.

O jakości oferowanych przez nas usług świadczą liczne umowy podpisane z firmami ubezpieczeniowymi oraz uzyskane dyplomy. Nasza firma zdobyła prestiżowy tytuł „FIRMY Z JAKOŚCIĄ”. Od wielu lat przynależymy do sieci naprawczej PZU S.A.

Rozumiejąc wszelkie problemy towarzyszące właścicielowi rozbitego samochodu, zapewniamy pełną pomoc. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala nam na bezgotówkowe rozliczenia napraw. Naprawy bezgotówkowe realizujemy dla firm: PZU S.A., HESTIA, WARTA MTU, HDI, PTU, COMPENSA, UNIQA, CIGNA STU. W razie potrzeby zapewniamy również transport rozbitego samochodu.

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u