BlizPol

Dodaj |

O firmie

Firma nasza zajmuje się produkcją zniczy i lampionów nagrobkowych, została założona w roku 1993.

Od samego początku działalności kładziemy duży nacisk na jakość wyrobu. Możliwe jest to dzięki użyciu nowoczesnego parku maszynowego, oraz stosowaniu wysokiej jakości surowców.

Naszą ambicją jest produkowanie zniczy, które charakteryzują się jakością, trwałością i estetyką przy stosunkowo niewysokich cenach. Produkujemy asortyment składający się z kilkudziesięciu wzorów, który jest na bieżąco uzupełniany wzorami spełniającymi oczekiwania klientów.
Siedziba Firmy mieści się w Łowiczu, położonym w rejonie skrzyżowania głównych dróg i planowanych autostrad w głównych kierunkach z Europy zachodniej na wschód oraz ze Skandynawi na południe Europy. Przez Łowicz przebiega również ważna magistrala kolejowa Berlin-Warszawa-Moskwa która doskonale zabezpiecza stałe korzyści miasta, dając jednocześnie pomyślne perspektywy jego rozwoju w wieku XXI.

 

Oferta

Oferta, którą pragniemy Państwu zaprezentować cechuje się różnorodnością, dokładności i estetyką wykonania.
Wszystkie przedstawione wzory są dostępne w różnych kolorach (białym, czerwonym, żółtym, miodowym, zielonym i fioletowym),

Szczegółowa oferta zawiera szeroki wybór

  • zniczy szklanych z wymiennymi wkładami
  • zniczy zalewanych
  • zniczy świątecznych
  • wkładów parafinowych
  • prowadzimy również sprzedaż granulatu parafinowego

Jako producent zniczy na bieżąco rozszerzamy ofertę i ulepszamy nasz asortyment, pamiętając jednak o tym, że zanim zatwierdzimy nowy produkt należy przeprowadzić szereg badań, które pomagają skorygować ewentualne błędy i potwierdzić, jakość danego wyrobu.

Aby zapewnić optymalne warunki spalania, przed wprowadzeniem produktu na rynek każdorazowo przeprowadzamy testy na naszych wyrobach uwzględniając przy tym dobór odpowiedniego knota, jakość dostarczanej parafiny i sezonowość.

Gwarancją utrzymania odpowiedniej jakości produktu jest świadomość o konieczności stałego doskonalenia wszystkich procesów ukierunkowanych na uzyskanie satysfakcji naszych klientów. Wprowadzenie systemu zarządzania jakością zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001: 2001 umożliwia kierować firmą nowocześnie, pozwala także spełniać wszystkie inne stawiane cele do realizacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu cieszymy się dużą popularnością na rynku, czego dowodem jest współpraca z wieloma przedsiębiorstwami, hurtowniami i właścicielami stoisk handlowych. Naszą ofertą pragniemy zainteresować zarówno właścicieli małych jak i większych przedsiębiorstw. Przedstawicieli stoisk, kiosków, sklepów i hurtowni. Oferujemy bezpłatny transport, terminową realizację zamówień, a wszystko po to, by móc realizować indywidualne potrzeby naszych klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy z Państwa strony.

Zapraszamy do współpracy.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u