BlueKlinik – Indywidualna praktyka lekarska Joanna Michalik

Dodaj |

Gabinet Stomatologiczny

Blue Klinik to nowoczesny gabinet dentystyczny w Bytomiu. Posiada wysoko wykwalifikowany personel. W połączeniu z wysokospecjalistycznym sprzętem dentystycznym tworzy praktykę na bardzo wysokim poziomie.

W klinice kładzie się szczególny nacisk na stomatologię estetyczną. Dba się o to, aby pacjenci mieli zarówno zdrowe, jak i piękne zęby. Współczesna stomatologia oferuje wiele rozwiązań, które pomagają przywrócić piękny uśmiech. Pamiętajmy, że w dzisiejszym świecie uśmiech może być bardzo przydatny, i samym uśmiechem można wiele zdziałać. Nie wstydźmy się uśmiechać.

Nad uzyskaniem idealnego uśmiechu upacjenta, pracuje cały zespół lekarzy stomatologów. W gabinecie Blue Klinik, od najwcześniejszych etapów leczenia, podczas samego planowania jego przebiegu, dentyści służą całą swoją wiedzą i doświadczeniem, aby uzyskać u pacjenta pożądany przez niego efekt. Nowoczesna stomatologia daje nam możliwość poprawy wyglądu zębów poprzez zmianę ich koloru (np. wybielanie), kształtu i położenia, a także poprzez estetyczne i eleganckie uzupełnianie zębów brakujących.

Godziny otwarcia

pn 09:00 – 19:30

wt 09:00 – 19:30

sr 09:00 – 19:30

czw 09:00 – 19:30

pt 09:00 – 19:30

 

Medycyna Estetyczna

Gabinet BLUE KLINIK proponuje Państwu wysoko specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, terapii laserowej, oraz dermo kosmetyki.

W naszym gabinecie odnajdą Państwo przyjemną atmosferę, dyskrecję, bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz profesjonalne porady lekarskie. Gwarantujemy promocyjne i bardzo konkurencyjne ceny zabiegów, a także dogodne terminy wizyt.

W dążeniu do zapewnienia naszym pacjentom efektów zgodnych z ich oczekiwaniami, wszystkie zabiegi wykonujemy wykorzystując najnowocześniejsze technologie oraz bezpieczne i atestowane materiały. Długoletnie doświadczenie oraz stałe doskonalenie specjalisty wykonującego zabiegi to gwarancja sprostania wymaganiom naszych pacjentów.

Naszym specjalistą z zakresu medycyny estetycznej jest dr Joanna Michalik.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u