BODAR Szkoła Języków Obcych

Dodaj |

O firmie

BODAR Szkoła Języków Obcych istnieje od 1994 roku i posiada kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych dzieci, młodzież i dorosłych oraz w realizacji tłumaczeń przysięgłych i zwykłych, ustnych i pisemnych. Od początku istnienia staramy się doskonalić nasze usługi, iść z postępem czasu oraz dostosować się do potrzeb naszych słuchaczy. Stawiamy na bardzo wysoką jakość naszych usług. Naszym atutem jest rzetelność, skuteczność i uczciwość. Cenimy zaufanie naszych klientów i stosujemy indywidualne podejście do każdego z nich.

 

Oferta

Grupowe i indywidualne zajęcia z języka ANGIELSKIEGO,NIEMIECKIEGO,FRANCUSKIEGO,WŁOSKIEGO,HISZPAŃSKIEGO dla dzieci od lat 5, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach nauczania. *Wysoka skuteczność nauczania *Indywidualne podejście do słuchacza *Korzystne rabaty

Bodar świadczy usługi tłumaczeniowe pisemne i ustne, zwykłe i przysięgłe. Tłumaczymy teksty w obie strony z języka polskiego na język angielski, niemiecki, francuski, słowacki etc. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty służbowe jak i prywatne.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u