BOJKES ADAM BOJKIEWICZ

Dodaj |

O NAS

Nasza firma powstała kilka lat temu. Zaczynaliśmy bardzo skromnie jednak z biegiem czasu rozwinęliśmy się. Na początku zajmowaliśmy się wyłącznie produkcją mebli na zamówienie. Jednak postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę. W tej chwili zajmujemy się również wykończeniami mieszkań od budowy ścian po wieszanie zasłon.

Dla czego powinieneś nas wybrać?

Może dlatego że:

– Szanujemy naszych klientów.

– Wiemy, iż każdy z Was ceni swój czas i dlatego zajmujemy się kompleksowo twoim domem.

– Nasz klient nie musi się martwić o transport materiałów budowlanych, nie musi się znać na klejach do glazury i innych technicznych sprawach, my zajmujemy się wszystkim i doradzimy.

– Nasze prace wykonywane są bardzo solidnie, dokładnie,

– Dla zainteresowanych osób dostarczamy również sprzęt AGD i RTV

Nasi pracownicy to ludzie którzy ciężko pracują na swój sukces. Wszyscy przechodzą okresy próbne po których dopiero przyjmowani są do naszej załogi.

Każda ekipa posiada kierownika z doświadczeniem, kwalifikacjami i umiejętnościami, które pozwalają na doskonałe wykonanie powierzonej mu pracy.

NASZA FIRMA TO:

EKIPA MONTAŻOWA

Monterzy to osoby, które pracują u nas wiele lat i swoją pracę traktują bardzo poważnie. Każdy montaż przeprowadzają bardzo szybko i solidnie.

EKIPA REMONTOWO-BUDOWLANA

Nasi ludzie to wyspecjalizowani budowlańcy z wieloletnim doświadczeniem . Pracują szybko i solidnie.

ELEKTRYK I HYDRAULIK

Wśród naszych fachowców znajdziesz również hydraulika i elektryka.

TO SĄ NASI KLIENCI

Kiedy my zajmujemy się remontem mieszkania, domu, apartamentu nasi Klienci mogą wypoczywać na wakacjach.

 

GALERIA NASZYCH MEBLI

MEBLE KUCHENNE

Kuchnia to bardzo ważne miejsce w dzisiejszych czasach. Często staje się elementem wystroju mieszkania szczególnie, gdy łączymy ją z salonem. Jako producent mebli kuchennych wiemy, iż projekt kuchni to bardzo istotna rzecz i powinien być wykonany indywidualnie. Pamiętajmy, iż każda kuchnia na wymiar, to idealne rozwiązanie dopasowane do waszego wnętrza.

MEBLE POKOJOWE

Już wchodząc do mieszkania powinniśmy pomyśleć o zrobieniu dobrego wrażenia na naszych gościach. Pierwsza rzecz to meble do przedpokoju. To one jako pierwsze pokazują się naszym oczom. Powinno być bardzo przemyślane. Muszą łączyć w sobie funkcjonalność i ciekawy wygląd dopasowany do reszty mieszkania. Tu również należy pomyśleć i wykonać projekt mebli.

I kolejna sprawa to meble pokojowe – meble, które są wizytówką naszego domu, czy mieszkania. Meble do salonu to przede wszystkim meble, które pokazują nasz styl i są funkcjonalne. Powinny być tak zaprojektowane, aby każdy przedmiot miał swoje miejsce. Jednocześnie każdy nasz gość i my sami powinniśmy się czuć w mim miło i przyjemnie .

MEBLE ŁAZIENKOWE

Kolejne pomieszczenie to miejsce, gdzie dużo czasu spędzają kobiety. W każdej łazience powinniśmy czuć się miło i przytulnie. Odpowiednie meble łazienkowe uczynią nasza przestrzeń praktyczną i dadzą nam miejsce do relaksu. Projekt mebli łazienkowych pozwoli nam stworzyć harmonijną całość .

SZAFY I GARDEROBY

Szafa to nasza prywatna przestrzeń – nikt oprócz nas nie będzie raczej z niej korzystał. Wnętrze szafy powinno być zaprojektowane w ten sposób, aby wykorzystać maksymalnie każdy centymetr przestrzeni, a jednocześnie dać mam łatwy i przejrzysty dostęp do wszystkich przedmiotów i ubrań, które się w niej znajdą. Najważniejsze są drzwi, bo tylko one będą dla wszystkich widoczne i mogą stanowić główny element wystroju naszego pokoju. Mogą to być duże drzwi przesuwne i wtedy możemy wywiesić na nich lustro lub dowolny element graficzny (np zdjęcie lub tafle aluminiową). Może to być również szafa z drzwiami rozwieranymi w modnych lakierowanych kolorach lub stylowe drewniane drzwi.

SZAFKI RTV

Coraz częściej są one jedynym elementem wystroju salonu. Możemy je dopasować do sprzętu, jaki Państwo posiadają. Dzięki temu i oczywiście odpowiednio dobranym głośnikom możemy stworzyć w swoim domu prywatne kino .

STOŁY, STOLIKI, ŁAWY

Te niewielkie meble muszą być dopasowane do pozostałych elementów stylu mieszkania w zależności od miejsca i użyteczności należy zaprojektować ich wielkość kolor i ogólny design.

SYPIALNIE, ŁÓZKA

Jedno z miejsc w którym spędzamy prawie połowę naszego życia to sypiania. Umeblowanie sypialni najczęściej zaczynamy od wyboru łóżka i umiejscowienia go w pomieszczeniu. Najbardziej popularną metodą jest umieszczenie go w centralnym punkcie pokoju, na środku, z wezgłowiem mebla dosuniętym do ściany. Sypialnia powinna być zaprojektowana tak, aby tworzyła poczucie przestrzeni, która sprzyja relaksacji i regeneracji – dlatego też należy unikać nagromadzenia mebli, sprzętów i dodatków. Powinny być one na tyle funkcjonalne, by mogły pomieścić wszystkie potrzebne w sypialni rzeczy (ubrania, książki, czasopisma, płyty) – a jednocześnie nie zajmować zbyt dużej powierzchni. Przed wykonaniem projektu sypialni należy się zastanowić się nad jej funkcjonalnością – jakie czynności chcielibyśmy w niej wykonywać i czy rozkład sprzętów nam na to pozwoli. Zaplanujemy w tym momencie przestrzeń, która będzie nam w przyszłości bardzo przydatna do pełnego wykorzystania pokoju w taki sposób i do tych celów, które były zamierzone.

 

GALERIA

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u