BPM Sp. z o.o.

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • O firmie
  • Oferta

Firma “BPM” Sp. z o.o. powstała 1 marca 2005r. poprzez wydzielenie jej z ZPHU “JOBIMET” Józef Bardłowski.

Zajmujemy się dzierżawą i sprzedażą rusztowań i szalunków. Chcielibyśmy zaoferować Państwu szeroką gamę produktów oferowanych przez firmę BPM sp. z o.o. jedynego autoryzowanego przedstawiciela firmy Altrad Mostostal w płn-wsch. Polsce – lidera wśród producentów solidnych rusztowań i szalunków na rynku krajowym i europejskim.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu szeroką gamę produktów oferowanych przez firmę BPM sp. z o.o. jedynego autoryzowanego przedstawiciela firmy Altrad Mostostal w płn-wsch. Polsce – lidera wśród producentów solidnych rusztowań i szalunków na rynku krajowym i europejskim.

Należą do nich:

– rusztowania fasadowe (idealnie nadają się do tynkowania, malowania, docieplania, ciężkich prac typu: murowanie; cechują się dużą stabilnością oraz statecznością)

– rusztowania modułowe ROTAX (idealne do skomplikowanych zadań; świetnie nadają się do zabudowy okrągłych obiektów, takich jak: wieże, kotły, zbiorniki)

– rusztowania przejezdne (przeznaczone są do prac budowlanych i montażowych wewnątrz i na zewnątrz budynków – tam, gdzie ważna jest możliwość szybkiego i częstego przemieszczania)

– szalunki ścienne MIDI BOX (przeznaczone są do prowadzenia wszelkich betonowych prac budowlanych, a ich montaż na budowie możliwy jest bez użycia dźwigu)

– szalunki stropowe BS (system ten, ze względu na prostotę montażu, gwarantuje łatwe i sprawne wykonanie prac, zapewniając przy tym pełne bezpieczeństwo osobom pracującym na budowach)

– budowlany zsyp do gruzu (zapewnia usprawnienie prac remontowych przy jednoczesnym maksymalnym zapewnieniu czystości)

– siatki i plandeki rusztowaniowe (zabezpieczają przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi: deszczem, wiatrem, śniegiem).


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u