“Bram-System” S.C. Poradzisz Waldemar

Dodaj |

O Nas

Firma Bram-System S.C. istnieje na rynku od 1998 roku. Zajmujemy się sprzedażą, montażem bram garażowych, bram przemysłowych, bram wjazdowych, drzwi oraz automatyki.

Nasza firma oferuje usługi serwisowe takie jak: naprawy, przeglądy

Wykonujemy dokładne pomiary u klienta, służymy doradztwem

Posiadamy certyfikat autoryzowanego serwisu firmyHörmann

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty urządzeń firmy Hörmann.

 

Bramy Garażowe

Sprawdzona brama uchylna

otwiera się wychylając na zewnątrz, a następnie chowa pod stropem w Twoim garażu. Ponad 30 wzorów bram ze stali i drewna umożliwia swobodę aranżacji.

Nowoczesna i elegancka brama segmentowa

otwiera się pionowo w górę. W ten sposób oszczędzasz miejsce przed i wewnątrz garażu – oto decydująca zaleta w przypadku garaży z krótkim podjazdem i dla samochodów o dużych gabarytach, takich jak vany, transportery czy samochody terenowe.

Bramy i drzwi o dopasowanym wyglądzie

Szczególnie ekskluzywne bramy design firmy Hörmann sprawiają, że Twój dom nabiera indywidualnego charakteru i wyróżnia się spośród pozostałych. Wiele wariantów aranżacji oraz zastosowanie stylowych elementów sprawia, że atrakcyjne bramy Design – szczególnie w połączeniu z drzwiami wejściowymi Design firmy Hörmann – przyciągają wzrok i są wyrazem wysokich wymagań ich użytkowników.’

 

Bramy Przemysłowe

Hörmann – Twój kompetentny partner w zakresie bram przemysłowych
Firma Hörmann dysponuje największą w Europie ofertą, obejmującą wszystkie najważniejsze typoszeregi bram w bogatych wariantach wykonania. Dlatego oferowane przez firmę Hörmann bramy, precyzyjnie spełniają najwyższe wymagania klientów. Technika bram i napędów “z jednej ręki” zawsze na aktualnym poziomie gwarantuje perfekcyjne działanie i najwyższe bezpieczeństwo.

Przekonaj się sam!

 

Napędy

Otworzyć bramę, zamknąć bramę. Codziennie ręcznie? Czas na napęd firmy Hörmann! Zastanów się jak często musisz wysiadać z samochodu, żeby ręcznie otworzyć i zamknąć bramę? A przecież wszytko może być takie proste: nie wysiadając z samochodu, naciskasz przycisk pilota, a następnie wygodnie i bezpiecznie wjeżdżasz do garażu, nie przejmując się wiatrem i niepogodą.

Automatyczne ryglowanie bramy zapewni ochronę przed włamywaczami.

Korzyść dla Ciebie: Firma Hörmann oferuje Ci dokładnie dopasowany system, składający się z: bramy garażowej, napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej.
Dzięki temu nie potrzebujesz dodatkowego odbiornika oraz unikasz konieczności dostosowania systemów napędów różnych producentów. To oszczędność pieniędzy, czasu i nerwów.

Także w zakresie przemysłowych bram segmentowych oferujemy opłacalne rozwiązania systemowe: Bramy, napędy i sterowania „spod jednej ręki”

 

Drzwi

Jeśli chodzi o drzwi, zawsze możesz liczyć na firmę Hörmann – kompetentnego partnera.
Oferta wyrobów firmy Hörmann obejmuje niedrogie drzwi wewnętrzne ze stali, do adaptacji piwnic i strychów oraz obiektów gospodarczych, wytrzymałe drzwi stalowe w atrakcyjnym design, a także eleganckie, przeszklone drzwi aluminiowe przeznaczone do wyposażania wnętrz w obiektach na wysokim poziomie.
Hörmann Drzwi wielofunkcyjne z wytrzymałej stali oraz w bardziej ambitnej wersji z aluminium zapewniają bezpieczne zamknięcia w każdym zakresie zastosowania – od drzwi jednoskrzydłowych po dwuskrzydłowe.
Niezawodną ochronę przed pożarem i dymem zapewniajązamknięcia przeciwpożarowe Hörmann, obejmujące: wytrzymałe drzwi stalowe, łączone w nieskończoność konstrukcje ramowe z profili rurowych z dużą powierzchnią przeszklenia, duże zamknięcia w postaci przeciwpożarowych bram przesuwnych i segmentowych oraz – jako uzupełnienie oferty – wyłącznie dymoszczelne zamknięcia do ochrony przed szybko rozprzestrzeniającymi się trującymi gazami pożarowymi.
Hörmann drzwi antywłamaniowe zabezpieczają mienie w budynkach prywatnych, od piwnicy aż po dach, chronią wejścia do mieszkań w domach wielorodzinnych a także obiekty narażone na włamania.
Wysokiej jakości drzwi zewnętrzne Hörmann TopComfort gwarantują nie tylko ochronę przed wiatrem i złą pogodą, lecz także – dzięki wyposażeniu antywłamaniowemu – przed włamywaczami. Dzięki zadaszeniom typu Arcant, o dopasowanej powierzchni i wzornictwie, nie musisz już stać na deszczu. Drzwi boczne o takim samym wyglądzie jak bramy garażowe firmy Hörmann stanowią dopełnienie tej bogatej oferty.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u