“Bródno” Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Michał Jankowski

Dodaj |

O nas

Firmę założył w 1957 roku, mój Ojciec, Stefan Jankowski. Była to Pracownia Kamieniarska. Dziś jest to jedna z najstarszych, działających firm na warszawskim Bródnie.

Od 1977 prowadziłem firmę razem z Ojcem. W 1991 rozszerzyłem działalność firmy o usługi pogrzebowe i tak powstała firma: „Bródno” Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Michał Jankowski. Firma nazwę swoją zawdzięcza Cmentarzowi Bródnowskiemu, przy którym rozpoczęliśmy naszą działalność. Dziś posiadamy dwa biura w Warszawie, a nasza działalność obejmuje całą Europę.

W 1994 powstało pierwsze w Polsce Stołeczne Stowarzyszenie Przedsiębiorstw Pogrzebowych. Byłem jednym z założycieli stowarzyszenia i zostałem wybrany na stanowisko vice-prezesa. Jestem współzałożycielem oraz członkiem Polskiej Izby Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej, która rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku. Posiadamy certyfikat PIPBP, który świadczy profesjonalizmie i o jakości wykonywanych przez nas usług.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, w pełni dostosowaliśmy się do potrzeb klientów. Zdobyliśmy opinię firmy profesjonalnej, rzetelnie wykonującej powierzone nam przez Państwa zadania. Wiemy, że nasi pracownicy to nasza wizytówka. Dbamy, więc o wysoką kulturę reprezentujących nas pracowników. Możecie Państwo liczyć na pełną szacunku obsługę, wsparcie i zrozumienie z naszej strony. Chcemy by nasza firma była dla Państwa pomocą i oparciem w tych jakże trudnych chwilach, dlatego przejmujemy wszystkie obowiązki i formalności związane z organizacją uroczystości pogrzebowej.

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u