Budownictwo Naftowo-Gazownicze Naftomontaż Przemyśl Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

Jeżeli znajdziecie czas aby przeczytać o nas trochę informacji to z satysfakcją mamy przyjemność zaprezentować Budownictwo Naftowo Gazownicze Naftomontaż Przemyśl Spółka z o. o.

Firma powstała 01 sierpnia 2005r. w wyniku restrukturyzacji Budownictwa Naftowego „Naftomontaż” Spółka z o. o. w Krośnie. Siedziba spółki mieści się w Przemyślu przy ulicy Wernyhory – 1. Wykorzystując część potencjału ludzkiego z poprzedniej firmy utworzono nowoczesną firmę gwarantującą profesjonalne wykonanie każdego zadania. Obecnie zatrudniamy 80 pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych w różnych specjalnościach budowlanych. Naszym celem jest zbudowanie wyspecjalizowanej firmy profesjonalnie zaspokajającej potrzeby odbiorców.

Podstawowym profilem działalności spółki są roboty budowlano – montażowe dla branży gazownictwa i górnictwa naftowego oraz rynku ogólnobudowlanego. Kompleksowo wykonujemy wszystkie prace związane z zagospodarowaniem odwiertów ropnych i gazowych. Wykonujemy również roboty instalacyjne w systemach stalowych i tworzyw sztucznych, jak i związane z tym prace budowlane, budowlano – montażowe i ziemne, w tym przejścia gazociągów pod dnem rzek, pod drogami i innymi przeszkodami terenowymi.

Roboty wykonywane przez Naftomontaż Przemyśl cieszą się uznaniem wymagającego klienta jakim jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.w Warszawie, które umieściło firmę na swojej liście kwalifikowanych dostawców wyrobów oraz wykonawców usług i robót budowlano – montażowych dla celów inwestycyjnych i remontowych.

Posiadanie wysoko wykwalifikowanej kadry z uprawnieniami, personelu o dużym doświadczeniu zawodowym, oraz zaplecza technicznego i specjalistycznego sprzętu pozwala na kompleksową i terminową realizację obiektów naftowo – gazowniczych oraz rynku ogólnobudowlanego. Nadrzędnym celem naszej działalności jest pełne zadowolenie i satysfakcja klient oraz wysoka jakość usług

 

Oferta

Wykonujemy roboty budowlano – montażowe i świadczymy usługi w zakresie:

  1. Kompleksowej budowy kopalń ropy naftowej i gazu ziemnego w zakresie wszystkich ciśnień i wydajności.
  2. Budowy stacji pomiarowych i redukcyjno – pomiarowych gazu.
  3. Budowy gazociągów i ropociągów.
  4. Budowy rurociągów wody i gazu z polietylenu.
  5. Budowa wodociągów i sieci kanalizacyjnych PVC.
  6. Wykonywanie instalacji wod.-kan.-.c.o.
  7. Wykonywanie przekroczeń metodą przecisków poziomych o średnicy do 250mm.
  8. Wynajem maszyn i sprzętu budowlanego.
  9. Usługi w zakresie architektury i inżynierii.

 

Partnerzy

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Oddział w Sanoku

Od ponad 60 lat załoga PGNiG S.A. – Oddział w Sanoku kontynuuje bogate – sięgające  pierwszej połowy XIX wieku tradycje górnictwa naftowego na Podkarpaciu. Dziś jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie eksploatacji gazu ziemnego oraz jego podziemnym  magazynowaniu.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. powstał 16 kwietnia 2004 r., jako PGNiG – Przesył Sp. z o.o. – 100% udziałów spółki objęło wówczas Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA (PGNiG). Od tego momentu GAZ-SYSTEM S.A. przejął nadzór oraz odpowiedzialność za transport gazu ziemnego strategicznymi gazociągami w Polsce.

Oddział w Tarnowie zajmuje się transportem gazu i eksploatacją sytemu przesyłowego (gazociągi wysokiego ciśnienia, tłocznie gazu, stacje rozdzielczo-pomiarowe, stacje gazowe I stopnia, stacje centralnego nawaniania) południowo-wschodniej Polski gwarantując niezawodną dostawę gazu dla odbiorców.

Budownictwo Naftowe “Naftomontaż” Spółka z o.o. w Krośnie

Podstawowym profilem działalności spółki jest zagospodarowanie powierzchniowe złóż ropy naftowej i gazu ziemnego, budowa rurociągów w zakresie wszystkich ciśnień i wydajności, podziemnych magazynów gazu ziemnego z pełną infrastrukturą techniczną oraz świadczenie usług w branży budownictwa.

Karpacki Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie

Obszar działania KSG sp. z o.o. obejmuje 4 województwa Polski południowo-wschodniej: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie i lubelskie, w tym 69 powiatów i 546 gmin. Na tym obszarze przebiega jeden z głównych gazociągów krajowego systemu przesyłowego, zasilany gazem ziemnym pochodzącym z importu, a także ze złóż krajowych. Zlokalizowana jest tu bogata infrastruktura w postaci gazociągów przesyłowych i dystrybucyjnych, tłoczni i magazynów gazu, stacji redukcyjno – pomiarowych I i II stopnia. Spółka dysponuje również obiektami administracyjnymi oraz nowoczesnymi urządzeniami i sprzętem technicznym. Zatrudnia doświadczoną, specjalistyczną kadrę pracowniczą w ilości około 3 300 osób. KSG sp. z o.o. działa na obszarze zaliczanym do najbardziej zgazyfikowanych rejonów Polski (74% – przy średniej krajowej 41%). Obszar ten, liczy 64 481 km2. KSG nadzoruje i organizuje pracę ośmiu Oddziałów Zakładów Gazowniczych w: • Tarnowie, • Krakowie, • Jaśle, • Jarosławiu, • Rzeszowie, • Kielcach, • Lublinie, • Sandomierzu
Wafro Sp. z o.o. w Brzozowie

Profil działalności Firmy to szeroko pojęte wykonawstwo instalacji i sieci sanitarnych, sieci elektrycznych i telekomunikacyjnych oraz roboty specjalistyczne takie jak inspekcja telewizyjna kanalizacji czy przewierty sterowane.

 

Realizacje

Nasze realizacje:

– Karpacka Spółka Gazownictwa, Jarosław
– Karpacka Spółka Gazownictwa, Rzeszów
– PGNiG S.A., Sanok
– Wafro Sp. z o.o., Brzozów
– Operator Gazociągów Przemysłowych “GAZ-SYSTEM”, Tarnów
– Gazobudowa – Kraków Sp. z o.o., Kraków
– Przedsiębiorstwo Usług Technicznych NAFTA-GAZ-SERWIS Sp. z o.o., Sanok
– “DROGBUD” Podkarpacki Holding Budowy Dróg Sp. z o.o., Strzyżów
– BN “Naftomontaż” Spółka z o.o., Krosno
– Zakłady Chemiczne “Siarkopol” Tarnobrzeg Sp. z o.o., Tarnobrzeg

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u