“Buli” Salon Meblowy

Dodaj |

O Firmie

Witaj w świecie mebli ze skóry

Skóra jest najstarszym materiałem tapicerskim i do dzisiaj nie doczekała się lepszego zamiennika.
Jest bardzo bezpieczna dla człowieka. Skóra nie akumuluje kurzu, nie pochłania dymu papierosowego oraz dostosowuje swą temperaturę do otoczenia. Gdy siadasz na skórze dostosowuje swą temperaturę do temperatury ciała, choć z początku wydaje się być zimna. Absorbuje lub oddaje wilgoć co czyni z niej naturalny czynnik regulacji wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Jest bardzo elastyczna,  wytrzymała i łatwa w utrzymaniu. Meble ze skóry to idealny wybór dla każdego.
Inną zaletą skór jest ich niepowtarzalny charakter. Każdy błam jest odmienny i świadczy o naturalnym pochodzeniu. Wyjątkowe walory użytkowe czynią z nich wręcz idealny materiał tapicerski. Nie ma identycznych mebli bo i nie ma identycznej skóry. Skóra posiada charakterystyczne cechy jak ślady po zadrapaniach, ukłuciach, bliznach, lekkie wybarwienia, odcienie itp. Nie są to wady skóry a cechy charakterystyczne świadczące o jej autentyczności.  Decydując się na kupno takiego mebla z góry akceptujemy te cechy.
Obecnie do tapicerowania mebli są wykorzystywane tylko skóry bydlęce.

Oferujemy Państwu:

Meble bardzo wysokiej jakości za przystępną  dla każdego cenę. Jest to możliwe ponieważ meble pochodzą z jednej z najnowocześniejszych fabryk w Polsce,  wyposażonej w nowoczesne technologie i kompetentną załogę . Technika ta pozwala na produkcję mebli solidnych i tanich. W naszej ofercie znajdą Państwo meble wypoczynkowe ze skóry i tkanin o charakterze nowoczesnym oraz stylowym. Ponadto oferujemy stylowe meble skrzyniowe: komody, witryny, serwantki jak również ławy, stoły i krzesła.50 kolorów wybarwienia drewna oraz 25 kolorów skóry dają niesamowity wybór dla każdego gustu.

 

Oferta

Oferujemy Państwu :

– Meble skrzyniowe

– Meble tapicerowane stylowe

– Meble tapicerowane nowoczesne

– Stoły, ławy, krzesła, zegary

Aby zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową BULI, oraz do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży!

ul. Sobieskiego 31

41-300, Dąbrowa Górnicza

Galeria Wnętrz “DOMAR” Poziom I

ul.Braniborska 14 Wrocław

 

Galeria

Meble skrzyniowe

Tapicerowane stylowe

Tapicerowane nowoczesne

Stoły, Ławy, Krzesła, Zegary

 

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u