“Bumar” Sp. z o.o. Biuro Handlowe we Wrocławiu

Dodaj |

O Firmie

Bumar sp. z o.o. od początku swojego istnienia, tj. od 1971 roku, działa w branży maszynowej i zbrojeniowej.

W strukturach naszej spółki obsługą krajowego rynku budowlano-drogowego zajmuje się Biuro Handlowe we Wrocławiu, mieszczące się na terenie dawnej Fabryki Maszyn FADROMA. Bazując na wieloletniej tradycji obu przedsiębiorstw zapewniamy kompleksową ofertę maszyn i urządzeń, skierowaną do sektora budowlanego, drogowego i instalacyjnego.

Oferujemy zarówno towary nowe, jak też po remontach i naprawach, gwarantujemy także pełną obsługę serwisową dostarczanych produktów.

Ponadto zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami przemysłowymi i biurowymi.

 

Serwis, Remonty

Zapewniamy pełną obsługę serwisową posprzedażną oferowanych maszyn i urządzeń (w tym małej mechanizacji) nowych i remontowanych u nas, zarówno w okresie gwarancji, jak i po gwarancji. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę serwisową realizowaną według odrębnych szczegółowych indywidualnych umów, pozwalającą na pełnienie przez nasz serwis funkcji „lekarza domowego” objętych tą umową maszyn i urządzeń, gwarantującą utrzymanie ich w ciągłej gotowości ruchowej.

Siłami własnymi wykonujemy naprawy i remonty maszyn i urządzeń oraz wchodzących w ich skład zespołów i podzespołów, włącznie z pełnym zakresem odbudowy maszyn wyeksploatowanych wraz z ich modernizacją na nowsze wersje.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują remonty ładowarek produkowanych przez
FM FADROMA S.A. z serii Ł2/200/201/201A/220, ŁK-1.

Zapewniamy pełny asortyment części zamiennych do oferowanych produktów.

W naszym działaniu w wyżej wymienionym zakresie bazujemy na stosownym upoważnieniu Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego do przeprowadzania oceny i potwierdzania zgodności maszyn z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 30 października 2002 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie użytkowania maszyn przez pracowników podczas pracy i mamy prawo do wystawiania odpowiednich Świadectw Zgodności.

 

Produkty

Urządzenia Mechanizacji Budownictwa

Frezarki

Oczyszczarki

Opukiwacze/Groszkownice

Dłutowniki

Zagęszczarki

Ubijaki/Skoczki

Walce ręczne

Walce ręczne

Agregaty prądotwórcze

Zestawy oświetleniowe

Silniki spalinowe

Motopompy

Myjki ciśnieniowe

Piły

Odśnieżarki

Wibratory

Sprężarki

Maszyny Budowlane i Drogowe

Mini / Midikoparki

Miniwozidła

Miniładowarki

Ładowarki kołowe

Równiarki

Walce drogowe

Spycharki

Koparki

Pojazdy

Czterokołowce, Quady

 

Nieruchomości

Biurowiec

Biurowiec Bumaru jest znakomitym miejscem na prowadzenie działalności szczególnie dla tych podmiotów, dla których poza rozwiązaniami praktycznymi, kwestie wizerunkowe są równie istotne.

Budynek biurowy przeszedł gruntowne remont i modernizację w 2009 roku, dzięki czemu nie tylko  spełnia wszelkie wymogi techniczne
i bezpieczeństwa, ale jest również odnowiony zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Sześciopiętrowy biurowiec jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych – znajdują się w nim podjazdy dla wózków, windy i toalety. Ponadto posiada zaplecze sanitarne a na jego terenie znajduje się bar. W ofercie znajdują się różnej wielkości powierzchnie biurowe, które można łączyć lub dzielić w zależności od potrzeb. Budynek jest chroniony i monitorowany całą dobę.

Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja – położona jest blisko centrum miasta, a jednocześnie autostrady i budowanej obwodnicy Wrocławia.

Dodatkowym udogodnieniem jest przylegający do budynku obszerny, doskonale utrzymany parking dla klientów, jak również miejsca postojowe dla pracowników wyznaczone na jego tyłach.

Place składowe

W ofercie posiadamy również place składowe o różnym metrażu, które mogą być wynajmowane samodzielnie lub stanowić doskonałe uzupełnienie do wynajmowanych biur i hal  jako powierzchnia niezbędna do prowadzenia działalności.

Hale i Magazyny

W bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Grabiszyńskiej, na chronionym całą dobę terenie, znajdują się również hale produkcyjne i magazynowe, które dzięki wielu rozwiązaniom technicznym (np. rampy rozładunkowe, dogodny dojazd) dają szerokie możliwości ich wykorzystania.
W halach wydzielono także powierzchnie biurowe i socjalne.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u