Camping Marina

Dodaj |
  • O CAMPINGU
  • IMPREZY PLENEROWE
  • RESTAURACJA, OGRÓDEK
  • DOMKI

Camping Marina położony jest w malowniczym miejscu, nad południowym brzegiem jeziora Dąbie, w Szczecinie. Urokliwe miejsce, serdeczna obsługa to zdaniem żeglarzy i turystów, tajemnica wyjątkowo czarującej atmosfery. 

Camping Marina oferuje:

– przystań jachtową na 150 jednostek,

– hangar postojowo – remontowy,

– całoroczne domki kempingowe,

– pole caravanningowe,

– pole namiotowe oraz

– restaurację z ogródkiem letnim.


Znakomitym uzupełnieniem oferty dla grup zorganizowanych są imprezy plenerowe. 
Camping Marina jest dogodnie usytuowany, 2 godziny autostradą od Berlina. Z Bałtyku jest dostępny poprzez Zalew Szczeciński, Odrę i Jezioro Dąbie. Oddalony 10 min jazdy samochodem od centrum Szczecina.
Pobyt na kempingu chwalą sobie turyści zmotoryzowani, rowerzyści, kajakarze, a przede wszystkim żeglarze. Wyróżnienie Niemieckiego Związku Turystyki Wodnej – odznaka „Żółtej Fali” jest informacją o wysokim standardzie wyposażenia przystani oraz zaplecza turystycznego.

Dużym atutem kempingu jest restauracja z ogródkiem letnim. Wyśmienita kuchnia, miła obsługa i  przytulne miejsce to atrakcyjna oferta całodziennego wyżywienia dla gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Szczecinianie i turyści chętnie organizują tutaj imprezy rodzinne, świąteczne oraz karnawałowe. Uczestniczy mają możliwość przenocować w domkach niezależnie od pory roku.

 

 

Malowniczo położone, wśród zieleni i kwiatów domki kempingowe tworzą atrakcyjną ofertę dla każdego turysty. Domki dwuosobowe z ogrzewanymi pokojami wyposażone są w łazienkę i telewizję satelitarną. Camping Marina dysponuje również sześcioosobowymi domkami apartamentowymi zlokalizowanymi nad brzegiem jeziora Dąbie. Oprócz pokoju dziennego z kominkiem, aneksu kuchennego, łazienki i toalety znajdują się w nich dwie sypialnie. Łącznie Camping Marina dysponuje całorocznymi, ogrzewanymi pokojami dla 52 osób.

 

 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u