Car Media Robert Portacha

Dodaj |

Firma

Interesują Cię najnowsze rozwiązania w dziedzinie alarmów, sieci GSM czy zestawów głośnomówiących? Koniecznie
zapoznaj się z naszą ofertą. Pomożemy Ci dobrać sprzęt najlepszej jakości, odpowiadający Twoim potrzebom i możliwościom finansowym. Oferujemy szybki i pewny montaż, a także – w razie potrzeby – usługi serwisowe.

 Do Państwa należy wybór – my zajmiemy się resztą. Grono naszych fachowców, mających do dyspozycji sprzęt najwyższej jakości, pomoże Państwu wyposażyć auto nowocześnie, komfortowo i funkcjonalnie. Z zapałem śledzimy nowinki na rynku i oferujemy naszym klientom, zarówno sprawdzone marki, jak i innowacyjne rozwiązania. Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów dla każdego z nich przygotowując indywidualną ofertę.

Car audio

Projektujemy i wykonujemy systemy nagłośnieniowe do wszystkich typów samochodów. W zależności od wymagań
klienta oraz specyfiki jego auta dobieramy odpowiedni sprzęt. Każdy element systemu czy to głośnik czy wzmacniacz ma kluczowe znaczenie w osiągnięciu krystalicznie czystego dźwięku. Ważnym elementem w budowaniu profesjonalnego nagłośnienia jest także wygłuszenie wnętrza pojazdu. Nasza wiedza techniczna oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwolą stworzyć idealny system car audio w Państwa samochodzie.

Zestawy głośnomówiące

Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego jednym z proponowanych przez nas rozwiązań są zestawy głośnomówiące, które ograniczają ryzyko powstania wypadku na skutek użytkowania w drodze telefonu komórkowego. Zakupując u nas zestaw głośnomówiący mogą Państwo liczyć na profesjonalny montaż i doskonałą jakość połączeń.

Serwis

Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych dotyczących wszystkich proponowanych przez nas rozwiązań. Oprócz projektowania i montażu nowego wyposażenia, zajmujemy się także naprawą i modyfikacją systemów już istniejących. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz specyficzna dla nas elastyczność pozwoli uporać się z każdym napotkanym przez klienta problemem.+

 

 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u