Centrum Carmen Szczecin

Dodaj |

O Nas


Centrum Carmen Szczecin to jedno miejsce, w którym znajdziesz szereg punktów usługowych, umożliwiających kompleksowe wykończenie i wyposażenie domu. Każdy z punktów jest ukierunkowany na dostarczenie Klientowi najlepszej jakości produktów z danej branży. W swojej działalności dostawcy i producenci kierują się zapewnieniem konsumentom rozwiązań trwałych i funkcjonalnych, o eleganckiej linii estetycznej.
Centrum współpracuje z renomowanymi producentami oraz z cenionymi usługodawcami. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę zarówno na poziomie dostępności doskonałej jakości materiałów, jak i na poziomie standardów obsługi.
 

Oferta


W ofercie sklepów działających w Centrum Carmen Szczecin można znaleźć między innymi płytki ceramiczne w wielu wzorach i modelach. Wyposażenie i urządzenie łazienki będzie łatwiejsze dzięki współpracy z działającym przy punkcie Helios biurem projektowym – profesjonalny projektant zaproponuje rozwiązania, z którymi aranżacja wnętrz przyniesie zupełnie nową jakość.
Natomiast w sklepie firmowym Daske znajdziesz solidne panele podłogowe, gwarantujące długoletnią trwałość. Doskonalej jakości panele dostępne w ofercie sklepu Daske wykonane są z naturalnego drewna lub jego pochodnych. Nasi sprzedawcy pomogą Ci wybrać to, co najlepiej będzie odpowiadać Twoim potrzebom.
 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u