Centrum Edukacji i Doradztwa Europejskiego

Dodaj |

O firmie

Centrum Edukacji i Doradztwa Europejskiego powstało w 1992 r. (do stycznia 1997 r. działało pod nazwą Centrum Promocji Przedsiębiorczości i Informacji Regionalnej, a następnie do grudnia 2004 r. pod nazwą Centrum Promocji Biznesu).

W początkowym okresie istnienia zajmowało się wieloma dziedzinami marketingu (m.in. kojarzeniem ofert gospodarczych firm krajowych i zagranicznych, prowadzeniem kompleksowych kampanii promocyjno-reklamowych oraz reklamą wizualną, a także opracowywaniem różnego typu wydawnictw informacyjnych). Centrum uczestniczyło również w realizacji inicjatywy Rady Europy w zakresie pobudzania i wspierania lokalnej przedsiębiorczości poprzez turystykę (program europejskich dróg kulturowych). W 1995 r. Centrum zainicjowało Program Solidny Partner, autorstwa Michała Wieczorka (był to wówczas jedyny program certyfikujący, funkcjonujący w Polsce), promujący rzetelne firmy i etykę działania w biznesie. Program ten jest obecnie realizowany pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce i Prezesa NBP.

Powstał także portal solidnypartner.eu promujący laureatów Programu „Solidny Partner” oraz inne firmy oferujące towary i usługi wysokiej jakości. Jednym z głównych celów zarówno programu, jak i serwisu, jest stworzenie „strefy zwiększonego bezpieczeństwa w biznesie”, co jest wartością szczególnie cenną dla potencjalnych kontrahentów i klientów w czasie obecnego „kryzysu zaufania”.

Celem portalu jest także ułatwianie kontaktów handlowych oraz przekonanie jego użytkowników (potencjalnych kontrahentów i klientów), że w gronie firm kierujących się zasadami rzetelności i odpowiedzialności standardem jest zawieranie wzajemnie korzystnych transakcji.

 

Oferta

Portal solidnypartner.eu promuje laureatów programu “Solidny Partner” oraz inne firmy oferujące towary i usługi wysokiej jakości.

Firmy biorące udział w Programie, realizowanym pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce i Prezesa NBP otrzymują (bez dodatkowych opłat) Konto Gold stwarzające możliwość pełnej prezentacji firmy (w języku polskim, angielskim i niemieckim), na preferencyjnych zasadach (m.in. miejsce w Galerii Laureatów, możliwość bezpłatnego zamieszczania ofert w katalogu dostępnym na stronie głównej portalu, preferencja w wynikach wyszukiwania firm, system znaczących upustów cenowych w przypadku bardziej rozbudowanej prezentacji firmy lub kampanii reklamowych i in.).

Zapraszamy do współpracy!

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u