Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo

Dodaj |

O Hotelu

CKiR Orle Gniazdo usytuowane u stóp Klimczoka na wysokości 600 m.n.p.m, oferuje Gościom widok na pasmo Beskidu Śląskiego wraz z jego najwyższym szczytem – Skrzyczne.

Orle Gniazdo dysponuje łącznie 268 pokojami: 131 komfortowych pokoi w wyższym standardzie, w tym apartamenty i apartamenty prezydenckie oraz 137 pokoi w niższym standardzie zapewniając ponad 500 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, bezpośrednie połączenia telefoniczne, TV satelitarną, balkony z widokiem na panoramę Beskidów. Obiekt jest przystosowany do obsługi Gości niepełnosprawnych.

 

Restauracje

Do dyspozycji Gości oddajemy przestronną Restaurację, która może ugościć jednorazowo nawet 600 osób, Salę Bankietową, gdzie serwujemy dania a’ la carte specjalnie komponowane przez Szefa kuchni dla naszych Gości. Kawiarnie z dyskoteką, drink bar Bacardi. Stworzyliśmy idealne miejsca do organizacji bankietów, balów, przyjęć firmowych, uroczystych kolacji z muzyką kameralną lub zgodnie z życzeniami Gości, biesiad, wesel i innych imprez okolicznościowych. Wykwintne menu zaspokoi gusta wszystkich smakoszy. Tutaj możecie Państwo rozkoszować się potrawami regionalnymi przygotowanymi przez naszych doskonałych kucharzy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze zarówno wypoczynku grupowego jak i indywidualnego.

 

Konferencje

Orle Gniazdo zapewnia ponad 1000 miejsc w 9 salach konferencyjnych (dwie klimatyzowane) wyposażonych w nowoczesny sprzęt techniczny, audiowizualny: magnetowidy, DVD, rzutniki do slajdów i foli, ekrany, tablice, mównice, flip-charty, mikrofony bezprzewodowe, projektory multimedialne. Różne wielkości sal oraz dowolność ustawienia  stwarzają możliwości do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń, spotkań biznesowych oraz imprez integracyjnych zarówno dla dużych jak i małych grup. Powierzchnie wystawiennicze zajmujące około 800 m2 to doskonałe miejsca na targi, wystawy i ekspozycje.

 

Turnusy Rehabilitacyjne

Ośrodek spełnia wszelkie wymogi na organizację turnusów rehabilitacyjnych. Posiadamy wpis do rejestru ośrodków nr OD/24/0007/11 ważny do 27.05.2014 r. oraz wpis do rejestru organizatorów turnusów nr OR/24/0007/09 ważny do 23.04.2012r. Najwyższa klasa czystości powietrza sprzyja procesom leczenia osób ze schorzeniami alergicznymi. Proponujemy Państwu 15 dniowe turnusy rehabilitacyjne: usprawniająco-rekreacyjne oraz rekreacyjno-sportowe.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u