“Centrum Mandagaz” Badowski Maciej

Dodaj |

O Firmie

Centrum Mandagaz powstało w 1998r. i jest firmą świadczącą usługi w zakresie medycyny naturalnej i niekonwencjonalnej; tzn: bioenergoterapii, terapii manualnych kręgosłupa, ziołolecznictwa, homeopatii.

Od samego początku współpracowali z nami tylko doskonali bioenergoterapeuci tacy jak Ewa Miazga, Lena Czapska, Kazimierz Matyjas, Henryk Skibka, Dariusz Szewczyk i znani wróżbici : Sandra, Ryszard Zawadzki, Jolanta Witkowska, chiromanci : Iza Dajwłowska i Włodzimierz Sanżarewski, którzy bardzo trafnie przepowiadają przyszłość i pomagają podjąć właściwe decyzje.

Sukcesywnie powiększa się zakres usług, które proponujemy pacjentom. Poza bioterapią i wróżbiarstwem możemy polecić bardzo skuteczne zabiegi z zakresu kręgarstwa, masażu, wizyty u homeopaty czy zielarza.

Dysponujemy też aparatem OBERON, który diagnozuje cały organizm. Oferujemy badanie irydologiczne, czyli diagnozę na podstawie tęczówki oka.

Od 2008r wykonujemy zabiegi hipnoterapii, które doskonale działają w przypadku stresu, depresji, likwidują nałogi – narkomanię, alkoholizm. Z doskonałym skutkiem stosuje się je w terapii odchudzającej.

Zabiegi te wykonuje lekarz medycyny z ukończonym kursem hipnoterapii. Jako jedni z niewielu, a może nawet jedyni dysponujemy aparatem Mikro-Lenar, który gwarantuje wejście pacjenta w stan hipnozy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców dużych miast zakupiliśmy opracowany w Anglii przez Dr Mary Staggs aparat oczyszczający organizm. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem usuwają toksyny i zanieczyszczenia z organizmu, poprawiają wygląd pacjenta, pomagają pozbyć się alergii.

 

Oferta

W naszej ofercie usług znajdziecie Państwo :

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u