Centrum motoryzacji Szczech Tomasz

Dodaj |

O Firmie

„CENTRUM MOTORYZACJI” istnieje w branży motoryzacyjnej od 1992 roku. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą części zamiennych do samochodów wszystkich znanych marek. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą ofertę o serwis i naprawy pojazdów – w tym celu obok sklepu powstał profesjonalny warsztat samochodowy. Wychodząc na przeciw potrzebom Klientów wprowadziliśmy również do naszej oferty sprzedaż i serwis opon.

Jesteśmy firmą innowacyjną – nasza oferta jest na bieżąco uzupełniana o nowości z branży motoryzacyjnej. Posiadamy bezpośredni dostęp do baz danych hurtowni motoryzacyjnych i producentów części, co gwarantuje naszym Klientom atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

 

Sklep Motoryzacyjny

Zapewniamy duży wybór części zamiennych do samochodów wszystkich znanych marek. Posiadamy bezpośredni dostęp do baz danych hurtowni motoryzacyjnych i producentów części, co gwarantuje naszym Klientom atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

Spośród oferty wielu producentów do naszego sklepu wybieramy tylko te części, które łączą w sobie dobrą jakość i korzystną cenę, tak aby nasi klienci otrzymali optymalnie dobrany asortyment.

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie gwarantują fachowe doradztwo – pomożemy Państwu wybrać towar najodpowiedniejszy do Waszego samochodu.

 

Auto Naprawa

Zajmujemy się kompleksową obsługą i naprawą samochodów wszystkich marek, zarówno osobowych jak i dostawczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt umożliwiający przeprowadzanie profesjonalnych napraw i diagnostyki.

Naszym atutem jest własny sklep motoryzacyjny, który zapewnia nam natychmiastowy dostęp do niezbędnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

 

Serwis Opon

CENTRUM MOTORYZACJI specjalizuje się także w sprzedaży i serwisie ogumienia. Na naszej stacji, wyposażonej w nowoczesny sprzęt, wykonujemy kompleksowe usługi związane z wymianą opon.

W naszym zakładzie używamy sprzętu wysokiej klasy. Dzięki temu możliwe jest szybkie i dokładne montowanie i demontowanie opon, a także sprawdzanie i wyważanie kół.

Wykonywane przez nas usługi są zawsze wysokiej jakości. Dokładamy starań by profesjonalny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy spełnili wymagania wszystkich naszych klientów.

 

Holowanie

Naszym Klientom oferujemy także kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej: naprawy, holowanie i transport pojazdów na terenie całego kraju. Dysponujemy niezawodnym samochodem z 3 miejscami siedzącymi, mocną wyciągarką i lawetą do holowania różnego rodzaju pojazdów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były jak najwyższej jakości, więc transportowane przez nas samochody są zabezpieczone przed uszkodzeniami.

W miarę możliwości wykonujemy również naprawy pojazdów na miejscu awarii.

Posiadamy własny, monitorowany parking, gdzie możemy zabezpieczyć zepsute lub uszkodzone pojazdy.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u