Centrum Okulistyczne dr Jerzy Michnowski

Dodaj |

O Firmie

Centrum Okulistyczne Dr Michnowskiego istnieje od 1994 roku. W obecnej, nowoczesnej siedzibie działa od 2004 roku. Jesteśmy nowoczesną kliniką, która oferuje profesjonalną i troskliwa opiekę wszystkim pacjentom mającym problemy z jakością i komfortem widzenia. Każdy pacjent może u nas liczyć na indywidualne podejście. Wszelkie zabiegi i operacje wykonują u nas lekarze z wieloletnim stażem i doświadczeniem.

Naszą klinikę wyposażyliśmy w precyzyjny sprzęt, dzięki któremu zapewniamy pacjentom kompleksową obsługę oraz szeroki wachlarz badań i zabiegów. W skład naszej kliniki okulistycznej wchodzi poradnia okulistyczna oraz szpital chirurgii jednego dnia.

Nasza placówka jest doskonale przygotowana do wykonywania wszechstronnej diagnostyki ambulatoryjnej. Klinika jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki i leczenia schorzeń przedniego i tylnego odcinka oka. Skutecznie diagnozujemy i leczymy jaskrę, zaćmę oraz schorzenia siatkówki, między innymi AMD (zwyrodnienia wysiękowe plamki). Klinika oferuje również szeroki wybór okularów i soczewek kontaktowych. Można je nabyć w naszym salonie optycznym.

Nasze Centrum ma siedzibę w ścisłym centrum miasta – przy dworcach PKS i PKP.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych pacjentów

 

Oferta

Oferta, Zabiegi:

– Operacja zaćmy

– Komputerowe badanie wzroku

– Leczenie zaćmy GDX i HRT

– Leczenie cukrzycy

– Leczenie AMD

– Test AMD

– Salon optyczny

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u