Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe Energetyk***

Dodaj |

Ośrodek

Zapraszamy Państwa do organizacji szkoleń, seminariów, wykładów, zjazdów, wypoczynku … w naszym luksusowym obiekcie – Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym “ENERGETYK” w Ustce.

Obrazu gościnności dopełnia wyborna domowa kuchnia, gotowa serwować menu wielu smaków i specjalności. U nas nie czuje się pośpiechu. Jak tu jest naprawdę, przekonajcie się Państwo sami. Nasze zaproszenie nigdy nie straci na ważności, bo kto nas raz odwiedzi, wróci tu na pewno.

 

Centrum Biznesowe

W Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym ENEREGTYK znajdują się dwie wysokiej klasy, klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w najwyższej jakości sprzęt audio-video.

Sala konferencyjna A o powierzchni 67 m² oraz sala konferencyjna B o powierzchni 64 m². Oczywiście istnieje możliwość złączenia obydwu sal w jedną . Zapewniamy profesjonalną organizację i kompleksową obsługę spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. ENERGETYK umożliwia skupienie i zapewnia komfort pracy.

 

Sale Konferencyjne

Zapraszamy do organizacji szkoleń w naszym luksusowym obiekcie, Centrum Szkoleniowo – Wypoczynkowym “ENERGETYK” w Ustce. Proponujemy unikatową ofertę, łączącą tradycyjną polską gościnność z luksusowymi warunkami do podejmowania niezwykłych przedsięwzięć w relaksującej atmosferze.

ENERGETYK to idealne miejsce dla różnego rodzaju konferencji i szkoleń. Na Państwa życzenie zorganizujemy kompleksowo różnego rodzaju: konferencje, szkolenia, seminaria, w tym wysokospecjalistyczne z zakresu energetyki zawodowej, przyjęcia, bankiety, imprezy okolicznościowe, dla grup liczących 100, 150 i więcej osób. Oprócz komfortowych apartamentów, bungalowów do dyspozycji Państwa są profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne. ENERGETYK umożliwia skupienie i zapewnia komfort pracy.

 

Bankiety, Imprezy

Mija 5, 10, 15 lub 20 lat działalności Twojej firmy. Zaproś swoich pracowników oraz klientów i uczcijcie z nami ten wyjątkowy jubileusz. Na tą specjalną okazję hotel ENERGETYK przygotuje indywidualną ofertę skomponowaną specjalnie tylko dla Twojej firmy.

Zabawa odbywa się na sali restauracyjnej w formie kolacji bankietowej lub uroczystej kolacji przy muzyce DJ lub muzyce na żywo. Serdecznie zapraszamy gwarantując doskonałą kuchnię, wspaniałą atmosferę i profesjonalną obsługę. W naszym hotelu swoją działalność świętowali m.in.: Bank Spółdzielczy w Ustce, GINO ROSSI, Bajcar, real,- , Akademia Pomorska, Citi bank, Łosoś, Scania, PZU, Urząd Miasta i Urząd Gminy w ustce i w Słupsku oraz wiele innych.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u