Centrumj Psychoterapii BEN KLINIKA STRESU

Dodaj |

O Firmie

BEN•MED to przede wszystkim zespół ludzi, którzy pomagają innym, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Każdy z nas dobrze rozumie delikatną naturę problemów, z którymi możesz do nas przyjść. Naszą misją jest pomoc innym w znalezieniu drogi do szczęśliwego życia, wewnętrznego światła i spokoju, prawdy o sobie samym.

Specjaliści współpracujący z BEN•MED, to odpowiednio wykwalifikowana i doświadczona grupa ludzi: psychologów, terapeutów, psychoterapeutów, psychiatrów. Ich wieloletnia praktyka zawodowa to nie tylko BEN•MED. Na co dzień współpracowali i współpracują z różnymi instytucjami państwowymi zajmującymi się leczeniem zaburzeń i chorób, które mają swe podłoże w psychice człowieka.

Doświadczenie nauczyło nas jak ważna jest troska, szacunek i indywidualne podejście do problemu każdej osoby, która obdarzy nas zaufaniem. Ogromną wagę przywiązujemy do przestrzegania najwyższych standardów etycznych obowiązujących w sferze dbania o zdrowie psychiczne. Dbamy o Twój komfort, dlatego zapraszamy Cię do kameralnego i przyjaznego miejsca.

 

Oferta

CENTRUM PSYCHOTERAPII :

– psychoterapia indywidualna,

– terapia rodzinna, małżeństw i par,

– leczenie zaburzeń snu,

– terapia zaburzeń odżywiania,

– anoreksja/ bulimia.

POMOC TERAPEUTYCZNA:

– bliscy osób uzależnionych,

– depresja,

– nerwice i stany lękowe,

– sytuacje kryzysowe,

– wypalenie zawodowe,

– mobbing.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u