Certo-Stal. S.C. S. Sarniak, B. Warszewska

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • O firmie
  • Wyroby hutnicze
  • Siłownie wiatrowe
  • Wynajem camperów

Firma PPHU “Certo-Stal” działa nieprzerwanie od 1998 roku. Główny zakres działalności firmy to sprzedaż wyrobów hutniczych wraz z usługami towarzyszącymi tej branży. Konsekwencją dynamicznego rozwoju firmy było utworzenie w 2000 roku własnego magazynu wyrobów hutniczych, dzięki czemu jesteśmy wstanie szybko reagować na potrzeby naszych klientów.

Celem firmy jest dopasowanie się do funkcjonowania Unii Europejskiej i zmieniających się potrzeb klientów oraz utrzymanie znaczącej pozycji na rynku krajowym.

Mocne strony firmy to:

– usługi przekuwania materiałów wsadowych

– własna sieć transportu obniżająca koszty i zabezpieczająca płynność i terminowość dostaw

– usługi cięcia stali

– oferowane wyroby są atestowane i pochodzą przede wszystkim z produkcji krajowej

– skład materiałów walcowanych gatunku 18G2A i blach grubych w gatunkach ST3S, 18G2A, 45, 40H, 16HG

– bogaty stan magazynowy sukcesywnie poszerzany o nowe pozycje

– dobra kondycja finansowa, właściwe inwestowanie, konsekwencja w/w działaniu w oparciu o uczciwość, solidność, odpowiedzialność i dobrą organizację pracy zaowocowały wyjątkową wiarygodnością, mobilnością i wypłacalnością firmy.

Certo-Stal specjalizuje się w wyrobach kutych w wymiarach oferowanych przez:

HSW “Zakład Kuźnia”;

Hutę “Ostrowiec”;

Hutę “Batory”

w postaci:

pręty okrągłe;

pręty kwadratowe;

pręty płaskie;

odkuwki;

pierścienie;

w gatunkach:

stopowe konstrukcyjne do ulepszenia;

do nawęglania;

nierdzewne;

narzędziowe węglowe;

narzędziowe do prac na gorąco i na zimno;

do azotowania;

inne oferowane przez w/w producentów.

Od 2005 roku pod szyldem Certo-Stal wytwarzamy również energię elektryczną przy użyciu siłowni wiatrowych. Ta nowa dziedzina gospodarki, bardzo dynamicznie rozwijająca się również w Polsce, została przez nas dostrzeżona z uwagi na dbałość o środowisko oraz aspekty ekonomiczne takich przedsięwzięć.

Dysponujemy własną farmą wiatrową na terenie powiatu kolskiego. Obecnie łączna moc znamionowa wszystkich siłowni wynosi 5,5 MW. W najbliższym czasie planujemy dalszy rozwój w tym zakresie. Wyniki ekonomiczne pokazują, że warto inwestować w ten rodzaj wytwarzania energii elektrycznej.

Poprzez kontakt z dystrybutorami zagranicznymi mamy możliwość zakupu i odsprzedaży używanych siłowni wiatrowych w bardzo dobrych cenach. Gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Być może również Państwa będziemy w stanie zachęcić i zainteresować inwestowaniem w ten sektor gospodarki.

Od dawna wyznajemy zasadę, że życie to nie tylko praca. Praca wymaga sporo poświęcenia, to na nią przeznaczamy sporo czasu i energii, to jej czasem poświęcamy się bez reszty. Takie zaangażowanie

powoduje, że nierzadko brakuje nam sił. Dlatego też dostrzegamy potrzebę regeneracji i wypoczynku. Są to czynniki na tyle istotne, że decydują o jakości naszej pracy.

W Certo-Stal pracujemy ze sobą tworząc team. Często po skończonej pracy wspólnie odpoczywamy i regenerujemy siły. W kręgu naszych zainteresowań jest lotnictwo, motocross, snowboard i wiele innych. Ale jesteśmy zgodni, że najlepiej wypocząć można na urlopie w sezonie letnim wyjeżdżając gdzieś poza środowisko, w którym na co dzień przebywamy.

Z tego właśnie powodu przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wynajmu samochodów campingowych, tzw. “Kamperów”. Dzięki Certo-Camp, wydzielonej jednostce naszej firmy możecie Państwo skorzystać z naszych pojazdów i udać się na upragnione wakacje. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę, poświęconą camperom www.certo-camp.pl.


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u