Wypożyczalnia Camperów, wynajem camperów, przyczep kempingowych, wielkopolskie

Certo-Camp

Dodaj |

O NAS

CERTO-CAMP to odłam firmy Certo-Stal, która działa nieprzerwanie od 1998 roku. Główny zakres działalności firmy to sprzedaż wyrobów hutniczych wraz z usługami towarzyszącymi tej branży. Ponadto od trzech lat firma zajmuje się produkcją energii ze źródeł odnawialnych. Moc zainstalowana to 5,5 MW, w jedenastu maszynach. CERTO-CAMP powstał z myślą o wszystkich, którzy tak jak my cenią czas wolny, potrafią doskonale się bawić i wypoczywać po pracy. Od wielu lat w kręgu naszych zainteresowań są podróże, zwiedzanie ciekawych zakamarków i odkrywanie nowych miejsc. Mamy nadzieję, że Państwo również lubicie spędzać w ten sposób wolny czas. Dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy propozycję, dzięki której będziecie Państwo mogli wypoczywać tak jak my. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do wszystkich, którzy chcą poznać smak nowej przygody.

 

OFERTA

 

 

   

 

CENNIK

Wypożyczalnia camperów CERTO-CAMP gwarantuje Państwu najkorzystniejsze ceny na rynku. Dla Państwa komfortu ceny wynajęcia camperów podzieliliśmy na sezon wysoki i niski. Przewidzieliśmy również dla Państwa specjalne rabaty i upusty w przypadku, kiedy zdecydujecie się Państwo wynająć camper na dłuższy okres czasu albo dokonacie rezerwacji z dużym wyprzedzeniem. O szczegóły prosimy pytać kontaktując się z nami. W przeciwieństwie do innych firm działających w branży nie wprowadzamy żadnych limitów kilometrów. Możecie Państwo podróżować gdzie chcecie, kiedy chcecie i ile chcecie.

 Samochody rocznik 2001/2002 Sezon niski (od stycznia do kwietnia, od października do grudnia)  Sezon wysoki (od maja do września)
Camper nr 1 (4 osobowy) 250 zł netto (307 zł brutto) / doba 300 zł netto (369 zł brutto) / doba
Camper nr 2 (4 osobowy) 250 zł netto (307 zł brutto) / doba 300 zł netto (369 zł brutto) / doba
Camper nr 3 (6 osobowy) 300 zł netto (369 zł brutto) / doba 350 zł netto (430 zł brutto) / doba
Samochody nowe Sezon niski (od stycznia do kwietnia, od października do grudnia) Sezon wysoki (od maja do września)
Camper nr 4 (6 osobowy)  370 zł netto (455 zł brutto) / doba  420 zł netto (516 zł brutto) / doba

Tylko u nas najniższe ceny w Polsce!!!

Wyposażenie dodatkowe Gratis.

Żadnych opłat serwisowych!!!

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u