Przedsiębiorstwo Handlowe “Chemia” Spółka z o.o.

Dodaj |

HISTORIA FIRMY

1945 rok Powołano Centralę Handlu Przemysłu Chemicznego – Hurtownię Wojewódzką nr 7 w Gdańsku.

1955 rok Centralę przekształcono w Wojewódzką Hurtownię Wyrobów Przemysłu Chemicznego.

1976 rok Hurtownię Wojewódzką przekształcono w Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami „CHEMIA”

1989 rok Rozpoczęto starania o przekształcenie przedsiębiorstwa państwowego w spółkę pracowniczą. Do działań tych dołączyło również Przedsiębiorstwo o tej samej nazwie z Elbląga, łącząc się z Gdańskiem i podejmując wspólne starania.

1991 rok następuje prywatyzacja z powstaje Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami „CHEMIA„ Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku i z oddziałem w Elblągu. Do 1991 firma była więc przedsiębiorstwem państwowym. W 1991 roku firma sprywatyzowała się i przekształciła w prywatna spółkę, której udziałowcami są osoby fizyczne. Nabyte doświadczenia oraz umiejętność dostosowania się do nowej sytuacji rynkowej zaowocowały dalszym rozwojem firmy.

2004 rok Spółka zmienia nazwę na Przedsiębiorstwo Handlowe „CHEMIA” Sp. z o.o

2005 rok Spółka otworzyła Market Budowlany w Gdańsku Oliwie o powierzchni ponad 1.000 m2

 

 

MISJA FIRMY

Misją Przedsiębiorstwa Handlowego CHEMIA Sp. z o.o. jest uzyskanie zadowolenia klientów poprzez sprzedaż towarów najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach.

 

OFERTA

CHEMIA kontynuując tradycje specjalizuje się w sprzedaży farb i lakierów, wykładzin podłogowych, płytek ceramicznych, materiałów chemii budowlanej, tj.: klejów, zapraw, wylewek, tynków, silikonów, pianek i impregnatów oraz odczynników chemicznych.

Ponadto oferuje

panele podłogowe, drzwi, pustaki szklane, płytki i cegły klinkierowe, pustaki POROTHERM, bloczki sylikatowe, pokrycia dachowe z blachodachówki, materiały izolacyjne, w tym: wełnę mineralna i styropian.

Oferujemy również systemy dociepleń budynków, systemy płyt kartonowo-gipsowych z oprzyrządowaniem, systemy rynnowe, węże, tworzywa sztuczne, w tym surowce: polietylen, polipropylen, polistyren, płyty: metaplex, poliwęglan, tekstolit, unilam, folie paraizolacyjne, budowlane i techniczne, a także wyroby gumowe, tj.: płyty, węże, chodniki ryflowane i dielektryczne a także beczki, skrzynki magazynowe.

Dbając o rozwój firmy, dostosowujemy się do ciągłych zmian na rynku i oczekiwań klientów. Wprowadzamy produkty oparte na nowych technologiach.

Oferowane towary spełniają normy polskie, normy ISO, posiadają wymagane certyfikaty oraz atesty – co jest gwarantem ich wysokiej jakości.

Fotografie w tej ofercie mogą nie odzwierciedlać rzeczywistego produktu. Powyższa oferta zawiera wybrane produkty z danej grupy towarowej i może różnić się w poszczególnych placówkach CHEMII. Przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy upewnić się czy dany towar znajduje się w wybranym przez Państwa punkcie sprzedaży.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u