“Children´s Collection” Wytwarzanie Galanterii i Zabawek

Dodaj |

O Nas

Nasza firma powstała w 1990 roku. Przez te wszystkie lata oferowaliśmy szeroki asortyment wyrobów z modeliny na który składały się zawieszki, broszki, guziki, breloki, kolczyki, figurki… Od zawsze umożliwialiśmy naszym klientom tworzenie nowych wzorów zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Współpracując z firmami na terenie całej Europy, zdobyliśmy niezbędne doświadczenie do sprostania wygórowanych potrzeb nowoczesne go klienta. Aktualnie na naszą ofertę składają się głównie ozdoby na magnes będące ciekawą alternatywą wystroju wnętrza, przyciągając wzrok nie tylko najmłodszych członków rodziny. Jest to ponad 350 wzorów obejmujących warzywa, owoce, grzyby, ryby, zwierzęta, aniołki, kwiaty oraz wyroby sezonowe i na specjalne okazje.

Każdy wyrób wykonywany jest ręcznie co czyni go niepowtarzalnym, jednocześnie fachowość i doświadczenie naszych pracowników sprawia, że różnice w obrębie jednego wzoru są ledwie zauważalne. Do współpracy zapraszamy przede wszystkim przedsiębiorców chcących poszerzyć swoją ofertę handlową o niebanalne wyroby dekoracyjne jak i klientów indywidualnych. 

 

Oferta

W ofercie posiadamy 

*warzywa

*owoce

*grzyby

*zwierzęta

*ryby

*szczury

*psy

*świnki

*wzory wielkanocne 

*Boże Narodzenie

*Aniołki i figurki

*serca

*kwiaty

*bawoły

*tygrysy

*króliki

*smoki

*dinozaury

*sznurki

*kozacy i karatecy

*wyroby regionalne

*obciażniki

*inne

 

Współpraca

W dziale tym zamieszczone niezbędne informacje dla wszystkich, którzy są zainteresowani podjęciem współpracy z naszą firmą.

SPECYFIKACJA TOWARU


Na ofertę produkcyjną składają się ręcznie wykonane ozdoby z modeliny na magnes. Średnia wielkość wyrobu wynosi 7×7×4 cm(dł. szer. wys.) Waga, dla ilości 100 sztuk, wynosi około 4 kg . Większość z ponad 350 wzorów posiada wiele wersji kolorystycznych. Każdy wyrób posiada własną sygnaturę. Wyroby pakowane są standardowo po 5 lub 10 sztuk z jednego bądź kilku różnych wzorów. Istnieje możliwość indywidualnej formy pakowania. 

TRANSPORT


Towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy Schenker sp. z. o. o. , lub Poczty Polskiej. Termin dostawy wynosi około 3-5 dni roboczych. Koszt transportu dla zamówienia o wartości powyżej 300zł ponosi nasza firma. W dziale „do pobrania” prezentujemy cennik wybranych usług transportowych. Istnieje również możliwość odbioru zamówienia w siedzibie naszej firmy. 

CENY I FORMA ODPŁATNOŚCI


Ceny brutto za sztukę dla klientów indywidualnych:

Magnesy 2,64zł szt.
Figurki 3,10zł szt.
Obiążniki 12,80zł kpl.
Sznurki 2,83zł szt.

Wysyłki realizowane są za „zaliczeniem pocztowym” lub po uprzedniej wpłacie należności na konto bankowe. Dla odbiorców hurtowych ceny i formy płatności ustalane są indywidualnie i zależą od formy dystrybucji i ilości zamawianego towaru. 

ZAMÓWIENIA REKLAMOWE


Nasza firma oferuje klientom możliwość zaprojektowania gadżetów reklamowych według indywidualnych potrzeb po uprzednim dostarczeniu niezbędnych materiałów np.: grafiki, logo, zdjęć itp., mogących zawierać nazwę firmy, numer telefonu itp. Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wykonaniem projektu. Umożliwiamy również dostosowanie gotowego produktu do jego docelowej ceny nie mniejszej jednak niż 1 zł. 

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u