“Cloos-Polska” Sp. z o.o.

Dodaj |

O NAS

Nie sposób jest przekazać poprzez internet wszystkich informacji o firmie i przedstawić pełnej oferty produktów i usług z zakresu automatyzacji i robotyzacji spawalnictwa. Zapraszamy serdecznie do Świdnicy i wyrażamy gotowość  odwiedzenia Państwa. Najlepsze pomysły i rozwiązania innowacyjne rodzą się w wyniku wzajemnego poznania i w wyniku wymiany doświadczeń. Jeśli zamierzacie zainwestować w nowoczesność to prosimy pamiętać, że Cloos Polska to: kompleksowość usługi i niezawodny serwis, zespół pracowniczy z długoletnim doświadczeniem przemysłowym, pełne wsparcie techniczne i pełne zaufanie ze strony niemieckiego partnera tj. firmy Carl Cloos Schweisstechnik, która jest światowym liderem w dziedzinie produkcji zrobotyzowanych systemów spawalniczych, dostosowanie oferty do poziomu technicznego i możliwości klienta, odpowiedni potencjał techniczny firmy obejmujący ośrodek doświadczalno-szkoleniowy, magazyn części, elektromechaniczny i elektroniczny warsztat serwisowy, halę montażową oraz wykonawstwo oprzyrządowania spawalniczego i wentylacji stanowisk. Naszą ofertę charakteryzuje najwyższa jakość usług oraz technologiczne jutro zaangażowane w teraźniejsze działania. Robotyzacja stanowisk pracy to jedna z naszych specjalności. Naszą propozycję obejmują również imadła, lasery znakujące i motoreduktory. Warto zaufać jakości – już dziś. Zapraszamy do kontaktu z nami.

     

 

DLACZEGO CLOOS

Już dawno roboty spawalnicze wyszły poza ramy przemysłu samochodowego i stały się naturalnym elementem wyposażenia małych i średnich firm produkcyjnych. Wszędzie tam, gdzie istotna jest jakość pracy oraz powtarzalność działań, robotyzacja udostępnia gotowe rozwiązania. Dzięki robotyzacji wydajność pracy rośnie, a koszty w przeliczeniu na wyprodukowaną jednostkę znacznie maleją. Należy przy tym podkreślić, iż nie dotyczy to wyłącznie dużych, złożonych konstrukcji, ale również, lub wręcz przede wszystkim małych kilkuelementowych produktów wykonywanych przez setki małych i średnich przedsiębiorstw.

Nasza produkcja, czyli zrobotyzowane i zautomatyzowane stanowiska spawalnicze, mają charakter jednostkowy. Każde stanowisko jest projektowane dla konkretnego produktu naszego klienta. Oczekiwania klientów to przede wszystkim: kompleksowość proponowanego rozwiązania technologicznego, stanowiska, wysoka wydajność, wysoka i powtarzalna jakość spoin wykonywanych na stanowisku.

Poniżej kilka powodów dla których warto współpracować z nami przy robotyzacji procesów spawalniczych:

Doświadczenie

Jesteśmy jedną z pierwszych firm wdrażających zrobotyzowane stanowiska spawalnicze w Polsce. Obecnie każdego roku wdrażamy od kilku do kilkunastu zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych. Przygotowane przez nas aplikacje spawają detale o różnych gabarytach, o różnej grubości blachy, w różnych warunkach i przy różnych ograniczeniach produkcyjnych.

Kompleksowość oferty

Nasza oferta robotyzacji jest kompleksowa. Począwszy od analizy potrzeb, prób spawania, oferty funkcjonalnej, projektu narzędzi peryferyjnych poprzez wykonanie wszystkich komponentów wchodzących w skład stanowiska takich jak obrotniki, jezdnie, odciągi pyłów i dymów aż po programowanie robota i uruchomienie stanowiska. Po wdrożeniu oferujemy wielostopniowy system szkoleń dla operatorów oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Pełna integracja

Nasze stanowiska budowane są w oparciu o najwyższej jakości roboty, źródła prądu, palniki i osprzęt produkowany przez firmę Cloos. Fakt, że niemal wszystkie komponenty pochodzą od jednego sprawdzonego dostawcy w znacznym stopniu ułatwia integrację wszystkich najważniejszych elementów stanowiska zrobotyzowanego.

Roboty do prac spawalniczych

Roboty firmy Cloos to urządzenia przeznaczone typowo do prac spawalniczych. Posiadają wiele funkcji, które predestynują je właśnie do zastosowania w aplikacjach spawalniczych.

 

OFERTA

TECHNIKA SPAWALNICZAkliknij

ZACISKI MOCUJĄCEkliknij

AUTOMATYKAkliknij

IMADŁAkliknij

SPRĘŻYNYkliknij

ZNAKOWANIEkliknij

 

ROBOTYZACJA

ROBOTYZACJA SPAWANIAkliknij

PRZYKŁADOWE REALIZACJEkliknij

CENTRUM DOŚWIADCZALNEkliknij

 

     

 

GALERIA

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u