“Comex” Sp. z o.o.

Dodaj |

FIRMA

Od 1987 roku zbieramy doświadczenia na polu zasilania awaryjnego. W tym czasie dostarczyliśmy kilkadziesiąt tysięcy urządzeń. Ogromną większość z nich serwisujemy do dzisiaj. Jako autoryzowany dystrybutor zasilaczy UPS i agregatów prądotwórczych, zatrudniamy przeszkolonych w centrach szkoleniowych inżynierów serwisu oraz dysponujemy specjalistycznym wyposażeniem (sprzęt naprawczy, diagnostyczny, oprogramowanie, podzespoły i części zamienne) zapewniającym najwyższy poziom oferowanych przez nas usług. COMEX S.A. (dawniej COMEX Joint Venture sp. z o.o.) świadczy na obszarze całego kraju usługi serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego, obejmując nimi także urządzenia zakupione w innych sieciach dystrybucji.

 

OFERTA

Systemy Zasilania Gwarantowanego

Zapewnienie ABSOLUTNEJ PEWNOŚCI ZASILANIA przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, to propozycja COMEX S.A. dla użytkowników urządzeń i systemów komputerowych, łączności, transmisji danych, aplikacji internetowych i innych wrażliwych odbiorników. Propozycja dla każdego, kto ceni swój czas oraz dba o pełne bezpieczeństwo powierzonych jego opiece systemów i urządzeń.

Nasze atuty

Wieloletnie doświadczenie na polu zasilania awaryjnego zdobywane od 1987 roku.

Dostarczyliśmy, zainstalowaliśmy i serwisujemy kilkadziesiąt tysięcy systemów zasilania gwarantowanego dla najbardziej wymagających odbiorców z sektora finansów i bankowości, IT, przemysłu, a także wojska i administracji państwowej.

Specjalizujemy się w ochronie systemów komputerowych, urządzeń elektrycznych i elektronicznych, całych budynków i obiektów, instalacji przemysłowych, systemów nadzoru i kontroli, przed różnego rodzaju zakłóceniami oraz zanikami napięcia i awariami elektroenergetycznymi.

Współpracujemy z renomowanymi, sprawdzonymi dostawcami.

Prowadzimy i cały czas rozwijamy rozbudowaną sieć serwisu technicznego na terenie całego kraju.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą, regularnie pogłębianą na szkoleniach i kursach.

Serwis techniczny

Biuro Projektów Technicznych

 
 

 


Copyright © 2018 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u