CP SERVICES Sp. z o.o. – Biuro rachunkowe Legnica

Dodaj |

Opis Firmy

Podstawą sukcesu wielu podmiotów gospodarczych (firm i przedsiębiorców) funkcjonujących na obecnym rynku jest niewątpliwie dobra i atrakcyjna lokalizacja ich przedsięwzięcia. Kolejne siedziby i lokalizacje pozwalają w pełni realizować zamierzone cele pod warunkiem, że:
– spełniają one szereg uwarunkowań i kryteriów
– umożliwiają one łatwe dotarcie do klienta
– są atrakcyjne
Proces wyszukania, weryfikacji a wreszcie/ostatecznie pozyskania atrakcyjnej lokalizacji jest niewątpliwie procesem trudnym i pracochłonnym. Firma Commercial Properities Services wychodzi na przeciw Państwa oczekiwaniom w tym zakresie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, angażując wszelkie zasoby w celu zaspokojenia Państwa potrzeb.

“Zasadność wyboru każdej lokalizacji poparta standardowo jest odpowiednimi badaniami i analizami rynkowymi, które stanowią tajemnic i wartość firmy.”

 

Oferta

Całokształt zagadnień związanych z inwestowaniem w nieruchomościach wymaga profesjonalnego zarządzania oraz zaangażowania wielu specjalistów. Podstawą naszego działania jest wykwalifikowana kadra pracowników i stała współpraca ze specjalistami różnych branż.

Dzięki temu jesteśmy w stanie pozyskać lokalizację dla każdego klienta i według wskazanych przez niego kryteriów. Działamy również na zlecenie właścicieli nieruchomości oferując usługę promocji tychże nieruchomości i poszukując dla nich nabywców.

Realizowane przez nas pozyskiwanie nieruchomości wspieramy poprzez:
– negocjacje z właścicielami nieruchomości
– kompletowanie dokumentacji formalno-prawnej,
– regulację stanu prawnego nieruchomości,
– wykonujemy badania opłacalności inwestycji,
– opracowywanie analiz rynku nieruchomości.
W zakres naszych usług wchodzi również doradztwo i pomoc w zakresie finansowania, kredytowania i ubezpieczenia nieruchomości.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u