Kręgle, Bowling we Wrocławiu - Gra w bowling, kręgielnia

“Creator Klub”

Dodaj |

Klub

Creator klub – miejsce rozrywki absolutnej.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie, kameralne miejsce spotkania, centrum rozrywki z 6-torową kręgielnią AMF,  stoły bilardowe oraz dobrze zaopatrzony bar. Zaletą jest to, że nie musisz wybierać, wszystko jest w jednym miejscu!

Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek od 15:00 – 24:00
piątek od 12:00 – 2:00
sobota od 12:00 – 2:00
niedziela od 12:00 – 24:00

Kręgle

Czym jest gra w kręgle nikomu nie trzeba mówić, każdy z nas wie jak wyglądają kręgle i kule oraz co z nimi należy zrobić. W naszym klubie znajduje się 6 w pełni zautomatyzowanych torów do bowlingu, najpopularniejszej odmiany kręgli.

telefon rezerwacji: 71 352 25 75 lub 71 351 97 24

Organizacja imprez

Nic bardziej nie zacieśnia stosunków pracowniczych jak wspólna zabawa. Aby takich okazji było więcej zachęcamy do organizacji spotkań i imprez firmowych w naszym klubie. Wachlarz naszych możliwości jest ogromny, organizujemy przede wszystkim:

– imprezy okolicznościowe takie jak: jubileusze, imprezy integracyjne, bankiety, bale, imprezy promocyjne, koktajle oraz inne nietypowe zamówienia dla grup liczących od 10 osób.

– rozgrywki i turnieje w kręgle

– konferencje i szkolenia wraz z pokazami multimedialnymi.

Oferujemy w pełni profesjonalną obsługę, bogatą kartę menu, aranżację wnętrza, oprawę muzyczną, sprzęt multimedialny oraz dodatkowe atrakcje w postaci kręgieli, dyskoteki i karaoke.  Klub jest w stanie pomieścić 150 osób w sali restauracyjnej, a w części barowej do 60 osób.  Klub można wynająć w całości lub też jego wydzieloną części.

Lista stałych klientów klubu potwierdza nasze kompetencje :

Bank Zachodni WBK, ING Bank, Lukas Bank SA, NEONET SA, Nokia Simens Network, PKO Bank Polski, PPG Deco Polska sp. z o. o. , VOLVO Polska sp. z o. o.

Zapraszamy do kontaktu: klub@creatorklub.pl lub 71 352 25 75.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u