Danuta i Jarosław Wachowscy Przymierze Usługi pogrzebowe

Dodaj |

Usługi

Nasi młodzi i profesjonalnie przygotowani pracownicy służą Państwu pomocą w załatwianiu wszystkich formalności pogrzebowych. Zakład Usług Pogrzebowych “Przymierze” zapewnia kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych zarówno na cmentarzach komunalnych, jaki i parafialnych. Asysty pogrzebowe wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu i wysokiej klasy sprzętu nagłaśniającego. Oprócz tego zapraszamy na ceremonie muzyków i mistrzów ceremonii. Oferujemy również usługi fotograficzne i video.

Posiadamy nowoczesną bazę transportową. Karawany są przystosowane do krajowych i międzynarodowych przewozów. Organizując usługi międzynarodowe załatwiamy wszystkie formalności w polskich urzędach i konsulatach.

Całodobowy telefon +48 89 526 11 11

 

Oferta

Trumny – posiadamy bardzo duży wybór trumien, olchowych,sosnowych i dębowych w cenie od 750 zł. do 2500 zł.

Urny – w ofercie posiadamy kilkanaście wzorów z różnych materiałów (ceramiczne, drewniane, metalowe) w cenach od 250 zł do 1000 zł.

Wiązanki i Wieńce – bardzo bogaty wybór kwiatów, i dodatków, sztuczne i z kwiatów ciętych cena od 50 zł do 120 zł.

Odzież – Posiadamy duży wybór kompletnej odzieży damskiej i męskiej. Wszelkiego rodzaju dodatki do ubiorów. Kompletne ubranie damskie w cenie od 280 zł do 400 zł. Natomiast kompletny ubiór męski w cenie od 400 zł. do 600 zł.

Usługi fotograficzne i video – Proponujemy profesjonalną obsługę fotograficzną i video uroczystości pogrzebowej. Fotografowanie oraz 30 szt. zdjęć w formacie 13X18 cm. z wybranych ujęć. Multimedialny album do odtwarzania w DVD, oraz płyta CD z wszystkimi wykonanymi ujęciami około 150 ujęć

         

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u