Dar-Tech PPHU D.Szrejter

Dodaj |

FIRMA

Firma Dar-Tech Dariusz Szrejter działa na Polskim rynku już od 2001 roku. Jesteśmy firmą, która kompleksowo zajmuje się odzyskiem ciepła, ogrzewaniem, wentylacją i chłodnictwem. Swoim Klientom zapewniamy uruchomienie, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje, atesty i certyfikaty do montażu tych urządzeń. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość naszych urządzeń, a także stosowanych przez nas materiałów instalacyjnych.

Firma Dar-Tech oferuje Państwu fachową i rzetelną obsługę. Staramy się, aby nasi Klienci byli zawsze zadowoleni

z naszych usług.

Zapraszamy do współpracy!

 

OFERTA

Chłodnictwo

Firma nasza wykonuje kompleksowe usługi w zakresie dostawy, montażu urządzeń i komór chłodniczych. Naszym celem jest zaoferowanie klientom urządzeń i materiałów wysokiej jakości. Montaż i serwis chłodniczy wykonywany jest przez wykwalifikowanych pracowników. Naszym celem jest wysoka jakość wykonanych zleceń i zadowolenie klientów.

Klimatyzacja

Firma nasza wykonuje usługi w zakresie dostawy, montażu i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych. Naszym celem jest zaoferowanie klientom urządzeń wysokiej jakości. Montaż i serwis klimatyzatorów wykonywany jest przez wykwalifikowanych pracowników. Służymy doradztwem technicznym oraz wszelką pomocą w kwestii stosowania oraz doboru proponowanych przez nas urządzeń. Naszym celem jest wysoka jakość wykonywanych zleceń i zadowolenie klientów.

Wentylacja

Firma nasza wykonuje usługi w zakresie dostawy, montażu i serwisu instalacji wentylacyjnych, central i rekuperatorów. Naszym celem jest zaoferowanie urządzeń wysokiej jakości oraz zadowolenie klientów z wykonywanych zleceń.

Systemy Grzewcze

Każdy dom ze względu na występujący u nas klimat musi być ogrzewany. Wymaga to zainstalowania odpowiedniego systemu grzewczego. Każdy system grzewczy możemy podzielić na trzy podstawowe elementy:

– kotłownię, instalację przyłączeniową,  element grzejny przekazujący ciepło do pomieszczeń

Ważną sprawą u przyszłego użytkownika takiej instalacji są koszty jej użytkowania (koszty wytwarzania energii cieplnej) i niezawodność jej działania. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie techniki grzewczej pozwala na wieloletnie, bezawaryjne i ekonomiczne użytkowanie takich instalacji.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u