“Dawtona” Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego

Dodaj |

O NAS

Dawtona jest marką obejmującą niezwykle szeroki asortyment różnego rodzaju przetworów warzywnych i owocowych, które mają jedną wspólną cechę – najwyższą jakość opartą na naturalnych składnikach i nowoczesnej technologii.

Serdecznie witamy w Zakładzie Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Dawtona, rodzinnej firmie, która towarzyszy kulinarnym zmaganiom Polaków już od ponad ćwierć wieku.

Dawtona jest marką obejmującą bardzo szeroki asortyment różnego rodzaju przetworów warzywnych i owocowych, które łączy wspólna cecha – najwyższa jakość oparta na naturalnych składnikach i nowoczesnej technologii. Spośród innych marek Dawtona wyróżnia się swoją polską tradycją, niekwestionowaną, systematycznie wyróżnianą i nagradzaną jakością a także przystępnymi cenami.

Zapraszamy do zapoznania się z historią i misją firmy, asortymentem , ciekawymi przepisami oraz różnymi interesującymi i pożytecznymi informacjami, które pozwolą nam żyć przyjemniej, smaczniej i zdrowiej.

25 lat tradycji

Dawtona powstała ponad ćwierć wieku temu jako firma rodzinna. Zebrane doświadczenie, praktyka oraz nabyta wiedza, pozwalają na określenie marki jako dojrzałej, pewnej swoich zalet i przewag nad innymi. Dawtona jest obecnie wiodącą marką na rynkach detalicznym i gastronomicznym.

Nowoczesność

W trzech zakładach produkcyjnych w Błoniu i w Lesznie koło Warszawy oraz w Lipnie pod Toruniem mieszczą się jedne z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w kraju i Europie.

1600 hektarów

Na ekologicznie czystych terenach otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego Dawtona prowadzi własne uprawy warzyw.

 

JAKOŚĆ I EKOLOGIA

Nowoczesne technologie produkcyjne, selektywny dobór materiału siewnego oraz własne ekologiczne uprawy Dawtony zaowocowały znakiem Poznaj Dobrą Żywność oraz przyznawanym co roku od 2005 Złotego Lauru Konsumenta dla koncentratu pomidorowego. W 2008 roku Dawtona dodatkowo została wyróżniona Złotym Laurem Konsumenta dla warzyw w puszkach oraz Brązowym Laurem Konsumenta dla dodatków obiadowych. W tym samym roku nasza firma otrzymała Grand Prix Lauru Konsumenta. Dawtona posiada certyfikaty systemów HACCAP, EN ISO 9001 : 2000, IFS/BRC.


 

PRODUKTY

Cały wachlarz produktów, które posiada w swym asortymencie Dawtona jest ceniony za wysoką, sprawdzoną jakość, naturalność i doskonały smak. Wiele spośród nich jest systematycznie wyróżnianych i nagradzanych przez konsumentów.

Wszystkie przetwory Dawtony to bogactwo dojrzałych warzyw i owoców oraz przypraw aromatyczno-smakowych i ziół skomponowanych według tradycyjnych, sprawdzonych receptur, tworzących niepowtarzalne produkty przeznaczone na każdy stół.

Dzięki zastosowaniu starannie dobranej kompozycji naturalnych składników wysokiej jakości, innowacyjności przetwórczej i nowoczesnej kultury korporacyjnej, trafiły w upodobania kulinarne konsumentów i od lat cieszą się wielką popularnością i uznaniem.

PRZETWORY POMIDOROWE

SOSY

WARZYWA STERYLIZOWANE

OPAKOWANIA GASTRONOMICZNE I SUSZE

MARYNATY I PRZETWORY OWOCOWE

MROŻONKI

MUSZTARDY

OWOCE

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u