DERMA-PULS Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej

Dodaj |

O Gabinecie

Założycielką Centrum Derma-Puls jest Ewa Kaniowska – specjalista dermatolog z wieloletnim doświadczeniem, współzałożycielka i wiceprezes STOWARZYSZENIA LEKARZY DERMATOLOGÓW ESTETYCZNYCH, członek Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Mezoterapii, jedna z fudatorek Fundacji Medycyny Anti-Aging i członek Rady Fundacji. Dr Ewa Kaniowska od blisko 30 lat prowadzi swoją praktykę lekarską, a od 1996 roku przyjmuje pacjentów w DERMA PULS.

Zespół Derma-Puls to wykwalifikowana kadra medyczna: lekarze specjaliści z zakresu dermatologii-wenerologii, chirurgii, angiochirurgii, onkologii oraz pielęgniarki i fizjoterapeutki. Dzięki ciągłym szkoleniom, na świecie i w kraju, wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięciami światowej medycyny, oferujemy Państwu kompleksowe programy leczenia z zakresu dermatologii ogólnej, dermatologii estetycznej i laserowej. Wszystkie zabiegi w naszym Centrum są wykonywane pod okiem specjalisty , co gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo. Dr Kaniowska osobiście prowadzi szkolenia personelu Derma-Puls, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

 

Oferta

DERMATOLOGIA ESTETYCZNA

Ulthera

to całkowicie nowy typ zabiegu nie mający odpowiednika wśród dotychczas dostępnych zabiegów estetycznych. To jedyne urządzenie przeznaczone do liftingu skóry, którego efekty są porównywalne do liftingu chirurgicznego.To także jedyne urządzenie, które dzięki ekranowi USG umożliwia wgląd w tkankę, co gwarantuje wyjątkową skuteczność i precyzję zabiegu.

Regeneris

REGENERIS, czyli osocze bogatoplytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu z wlasnej krwi, które pobudzaja skóre do regeneracji, dzieki czemu odzyskuje ona mlodziencza witalnosc.

REGENERIS jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym a rewitalizacja skóry mozliwa jest dzieki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry, dzieki dzialaniu wlasnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Mesoline Roller

Zabieg wykonywany jest specjalnym urzadzeniem w ksztalcie walka wyposazonego w bardzo liczne cienkie igielki, tworzace na skórze mikro naklucia. Mikro nakluwanie efektywnie stymuluje tworzenie sie nowego kolagenu, a powstajace mikro naklucia ulatwiaja przenikanie skladników odzywczych i leczniczych w glab skóry.

Starzenie sie skóry (zmarszczki)

Skóra, tak jak kazdy narzad czlowieka, starzeje sie. Wraz z uplywem czasu ulega procesowi naturalnego starzenia ( czynniki genetyczne, hormonalne etc.) , jak i starzenia zewnatrzpochodnego , spowodowanego glownie promieniowaniem UV. Dzialanie tych czynników przyczynia sie do tworzenia trwalych zmarszczek, odbarwien, przebarwien i uwidocznienia sie popekanych naczynek krwionosnych. Twoja skóra staje sie wysuszona, wargi traca swoja jedrnosc i objetosc, nadajac Twojej twarzy zmeczony i pozbawiony witalnosci wyglad. Malutkie zmarszczki, które kiedys wydawaly Ci sie takie urocze, teraz zaczynaja coraz bardziej przeszkadzac.

Macrolane

Macrolane to pierwsza terapia stosowana w zabiegach przywracania objetosci, konturowania i ujedrniania ciala, w której wykorzystuje sie kwas hialuronowy wstrzykiwany w duzych ilosciach.

Zabieg z zastosowaniem Macrolane umozliwia bezpieczne i prawie bezbolesne powiekszenie, ujedrnienie lub korekcje asymetrii piersi bez operacji chirurgicznej i stosowania implantów.

Botox

Zabiegi preparatem BOTOX to jedna z niezwykle skutecznych i co bardzo istotne, niechirurgiczna metoda walki ze zmarszczkami. Polega na miejscowym wstrzyknieciu toksyny botulinowej. Preparat ten likwiduje powstale zmarszczki, które pojawiaja sie dosyc wczesnie, jeszcze przed wystapieniem oznak starzenia sie skóry.

Dostrzegamy zmarszczki na skórze czola, miedzy brwiami czy w kacikach oczu ( tzw. kurze lapki ). Iniekcje preparatem botox powoduja rozluznienie miesni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Dziala tylko w miejscach leczonych, natomiast pozostale miesnie funkcjonuja w sposób normalny.

Wypelnienia kwasem hialuronowym

VOLUMA jest wstrzykiwanym srodkiem wypelniajacym na bazie kwasu hialuronowego- substancji najchetniej stosowanej w medycynie estetycznej do wypelniania zmarszczek.

Stosowany od ponad 10 lat w okulistyce, reumatologii, chirurgii szczekowej i medycynie estetycznej kwas hialuronowy jest zwiazkiem dobrze znanym i coraz szerzej wykorzystywanym w produktach kosmetycznych, takich jak kapsulki nawilzajace skóre, kremy nawilzajace oraz maseczki, a takze w niektórych opatrunkach przyspieszajacych gojenie ran.

Modelowanie, nawilzanie ust

Wiele kobiet zglasza sie do gabinetu dermatologicznego celem poprawy wygladu ust, które sa bardzo waznym elementem twarzy. Ich ksztalt, objetosc i nawilzenie sa niezwykle istotne.

Zabieg mozemy wykonywac zarówno u osób mlodych ( kobiet i mezczyzn ) celem korekty zbyt waskiej, slabo wyksztalconej wargi górnej lub dolnej czy slabo zarysowanego konturu ust.

W pózniejszym wieku korekta dotyczy glównie konturu warg i zmian wynikajacych z postepujacego procesu starzenia ust zwiazanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Thermage

Thermage to nieinwazyjny (nieablacyjny) zabieg o dzialaniu silnie odmladzajacym skóre. Stosowana podczas zabiegu metoda radiofrekwencji jest znana w medycynie sportowej od dawna, szczególnie stosowana przy kontuzjach barków, a nawet przy usuwaniu nowotworu. Thermage nagrzewa objetosciowo skóre wlasciwa i tkanke podskórna, równoczesnie chlodzac i chroniac naskórek. Podczas zabiegu dochodzi do objetosciowego ogrzania kolagenu zawartego w skórze, powodujac skrócenie jego wlókien i odnowe struktury, dzieki czemu mozemy zmniejszyc obwislosci skóry. Powrót do codziennych obowiazków nastepuje bardzo szybko, poniewaz zabieg nie uszkadza naskórka oraz nie oddzialowuje na pigment skóry i naczynia krwionosne.

Przebarwienia

Przebarwienia sa to plamki i plamy ciemniejsze od reszty skóry. Moga byc jasnobrazowe, brazowe, a nawet szare, róznej wielkosci i ksztaltu, rozmieszczone w róznych miejscach, najczesciej tych narazonych na dzialanie promieni slonecznych czyli na twarzy, szyi, dekolcie, grzbietach rak.

Glówna przyczyna powstawania przebarwien jest promieniowanie ultrafioletowe, kolejna to zmiany hormonalne zwiazane z zaburzeniami miesiaczkowania, chorobami przydatków, ciaza lub przyjmowaniem doustnych srodków antykoncepcyjnych. Zaburzenia barwnikowe moga zostac wywolane takze przez choroby watroby, tarczycy oraz przez stosowanie fotouczulajacych leków.

Popekane naczynka

Problemy zwiazane z rozszerzonymi naczynkami krwionosnymi ( tzw.teleangiektazje ) sa czestym defektem kosmetycznym. Coraz wiecej kobiet i mezczyzn skarzy sie na klopoty zwiazane z kruchoscia scian naczynek, z ich podwyzszona przepuszczalnoscia. Sciany naczyn nie wytrzymuja cisnienia krwi, zaczynaja pekac pozostawiajac na skórze trwale slady, potocznie nazywane “pajaczkami”.

Pierwsza oznaka problemu moze byc czesto pojawiajacy sie rumien, zaczerwienienie ( wywolane np. zmiana temperatury, wzruszeniem lub zdenerwowaniem ) które po pewnym czasie stale utrzymuje sie na skórze. Rozpoznanie popekanych naczynek nie stwarza problemu, poniewaz sa one widoczne golym okiem.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja medyczna polega na mechanicznym usunieciu zrogowacialego naskórka. Usuwajac martwa warstwe skóry przyczyniamy sie do jej lepszego ukrwienia, co prowadzi do lepszego dotlenienia i odzywienia.

Istotny jest fakt, ze zabiegowi temu mozemy poddawac cale cialo: twarz, szyje, rece, uda, klatke piersiowa, brzuch, posladki. Mikrodermabrazje medyczna mozemy wykonywac o kazdej porze roku, gdyz slonce i opalona skóra nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.

Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. Trwa krótko i po jego wykonaniu pacjent nie jest wylaczony z zajec zycia codziennego. Zabiegi mozna powtarzac w krótkich odstepach czasu.

Mezoterapia

Mezoterapia to metoda wykorzystywana od lat w medycynie do leczenia rozmaitych schorzen skóry, polegajaca na bezposrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych. Mezoterapia jest niechirurgiczna metoda stosowana dla regeneracji, poprawy wygladu skóry, jej odmlodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstepów a takze w leczeniu i profilaktyce lysienia.

Peelingi

Peelingi lekarskie polegaja na zluszczaniu skóry przy uzyciu preparatów chemicznych, o róznej sile dzialania. Z tego wzgledu wyrózniamy peelingi chemiczne powierzchowne, srednio glebokie i glebokie. Lekarz prowadzacy zajmuje sie dobraniem odpowiedniego peelingu dla pacjenta, biorac pod uwage istniejacy problem dermatologiczny.

Wykorzystujac nasze dlugoletnie doswiadczenie, oferujemy Panstwu szeroka game peelingów (zluszczan), które w zaleznosci od potrzeb, laczymy z innymi rodzajami terapii. Wspomaga to koncowy rezultat.

Bardzo istotne jest doswiadczenie lekarza i technika wykonywania zabiegu.

Cosmelan

Program terapii COSMELAN jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb pacjenta i fototypu jego skóry. Glównym wskazaniem jest eliminacja plam o podlozu hormonalnym (melasma, chloasma). Mechanizm dzialania COSMELANU jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujacych tyrozynaze, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny.

Kilka z substancji obecnych w COSMELAN dziala przez blokowanie tego enzymu, lub nawet odwraca przemiany metaboliczne w lancuchu. Cosmelan moze byc wykonywany o kazdej porze roku i jest odpowiedni dla kazdego fototypu skóry. Stan skóry poprawia sie tydzien po rozpoczeciu kuracji.

Sculptra

Preparat Sculptra to srodek wolumetryczny, który wyrównuje glebokie zmarszczki i faldy oraz uzupelnia ubytki w objetosci twarzy, bedace nastepstwem procesu starzenia.

Sculptra nie jest ani dzialajacym czasowo srodkiem wypelniajacym, ani tez stalym implantem. Jest to wyjatkowa substancja, której dzialanie polega na pobudzaniu tkanek do produkcji wlasnego kolagenu, który uzupelnia niedobory w skórze.

Glównym skladnikiem preparatu Sculptra jest kwas L-polimlekowy, który to jest stosowany w medycynie od ponad 30 lat.

Pellevé

Pellevé to najnowsza metoda nieinwazyjnego napinania i odmladzania skóry. Jest to system oparty na zastosowaniu energii o czestotliwosci fal radiowych (RF), tzw. radiofrekwencji. Zabiegi wykonywane technika Pellevé moga byc wykonywane na twarzy oraz ciele bez stosowania jakiegokolwiek znieczulenia.

DERMATOLOGIA OGÓLNA

Dermatologia

Oferujemy Państwu specjalistyczne porady dermatologiczne dla dorosłych i dzieci.

Diagnozujemy i leczymy choroby skóry, włosów, paznokci oraz błon śluzowych.

Dermatochirurgia

Konsultacje z zakresu chirurgii onkologicznej

Dermatochirurgia zajmuje się usuwaniem zmian na skórze. Wszystkie zmiany barwnikowe przed zabiegiem są badane przez specjalistę dermatologa – dermatoskopowo, bądź za pomocą dermatoskopii komputerowej.

Zabiegi przeprowadzane są przez specjalistów dermatologów i chirurgów. Lekarz prowadzący, w zależności od rodzaju zmiany, wybiera najodpowiedniejszą formę terapii oraz decyduje o sposobie usunięcia (zabieg chirurgiczny, laserowy, elektrokoagulacja bądź krioterapia).

Komputerowe badanie znamion

Coraz większy procent pacjentów ze znamionami barwnikowymi ( potocznie zwanymi pieprzykami ), zwraca się do dermatologa po poradę oraz pomoc.

Bardzo użytecznym badaniem w praktyce lekarza dermatologa stały się dermatoskopia oraz dermatoskopia komputerowa, które ułatwiają rozpoznanie, badanie i ocenę znamion.

Technika badania jest bardzo prosta i nieinwazyjna. Polega na obserwacji zmiany skórnej pod powiększeniem i na jej ocenie. Bardzo pomocną i ważną cechą dermatoskopii komputerowej jest możliwość wykonania zdjęć badanych zmian i porównanie ich ze zdjęciami z poprzedniego etapu. Daje nam to odpowiedź na pytanie czy znamię jest aktywne, tzn. czy rośnie, zmienia barwę itp.

Mezoterapia

Mezoterapia to metoda wykorzystywana od lat w medycynie do leczenia rozmaitych schorzeń skóry, polegająca na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych. Mezoterapia jest niechirurgiczną metodą stosowaną dla regeneracji, poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia.

Nadpotliwość

Nadmierna potliwość jest schorzeniem upośledzającym codzienną aktywność i jakość życia,

dotykającym od 2-3% populacji. Częściej występuje u mężczyzn niż u kobiet. O patologicznej nadpotliwości mówimy, gdy wytwarzanie potu przekracza 50mg/5min, tzn. pot spływa strużkami spod pach, kapie z rak, a wydzielanie w ogromnych ilościach na stopach powoduje rozmakanie butów.

Pierwszym etapem leczenia jest wykonanie testu Minora, który polega na określeniu stopnia zaawansowania nadpotliwości oraz obszaru, który poddajemy leczeniu.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u