DEST Sp.j.

Dodaj |

O FIRMIE


DEST rozpoczął działalność w 1980 roku.
Od początku wytwarzaliśmy akcesoria do samochodów.
W 1993 roku wyspecjalizowaliśmy się w produkcji zabezpieczeń przeciwkradzieżowych.
Promowaliśmy własną markę alarmów DOG. Początkowo były to produkty sterowane pilotami w paśmie podczerwieni. Później również sterowane radiowo. Szeroki asortyment produktów bardzo specjalizowanych, jak różne typy interfejsów do realizacji funkcji komfortowych i akcesoriów (centralny zamek, domykanie szyb, czujniki ruchu, syreny) pozwolił zdobyć trudnych i wymagających klientów jakimi są serwisy Mercedesa, Fiata, Opla, VW, Audi , Skody, Chryslera.
Produkujemy również kolejne wersje immobilizera DOG-BLOCK z klawiaturą i systemem SPiiD.
Technika mikroprocesorowa umożliwiła nam opracowanie nowej generacji urządzeń autoalarmowych opartych na 64 bitowym kodzie zmiennym dynamicznie z rozbudowanymi funkcjami automatyki. Dynamiczny rozwój elektroniki współczesnych samochodów zmusił nas do stałego unowocześniania naszych produktów i dostosowywania ich do rozwiązań przyjętych w pojazdach.
W 2001 roku powstały pierwsze alarmy bezpilotowe sterowane sygnałami z samochodu. Najpierw analogowo, a następnie z szyny CAN-BUS. Potrzeby rynkowe i zagrożenia związane z coraz częstszymi uprowadzeniami pojazdów spowodowały, że nasze alarmy DOG otrzymały załączalne funkcje przeciwuprowadzeniową i przeciwnapadową.
W 2005 roku wprowadziliśmy do produkcji GSM-owe powiadomienie o alarmie z funkcją wskazania rejonu SPY-DOG, oraz pierwszy system monitoringu satelitarnego SAT-DOG.
W 2010 roku wprowadziliśmy do oferty alarm DOG 70 sterowany z szyny CAN w pełni przeprogramowywalny, do każdego modelu pojazdów znajdujących się na naszej liście, z możliwością zmiany wielu ustawień.
Od kilku lat rozwijamy System GPS „SAT-DOG flota” do nadzoru nad flotą pojazdów.
System oferuje wiele funkcji oraz raportów niezbędnych do ekonomicznego i bezpiecznego wykorzystywania samochodów flotowych. Funkcje te są dostępne przez stronę internetową. Oferujemy również urządzenie do satelitarnego nadzoru przeciwkradzieżowego SAT-DOG z centralnym monitoringiem.
Opracowaliśmy komputer pokładowy ECU sterujący pierwszym polskim samochodem elektrycznym.
Nasze wyroby posiadają niezbędne certyfikaty i homologacje międzynarodowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u