Diesel Truck Sp. z o.o.

Dodaj |

Stryków

U zbiegu autostrad A1 i A2, powstaje Nowy Salon i Centrum Serwisowe Pojazdów Użytkowych Mercedes-Benz i Schmitz Cargobull.

Zapraszamy do Strykowa

Zarówno Diesel Truck – autoryzowany salon i serwis samochodów ciężarowych Mercedes-Benz, jak również EWT – generalny przedstawiciel firmy Schmitz Cargobull AG w Polsce mają przyjemność udostępnić Państwu nowoczesną oraz wysoce wyspecjalizowaną stację obsługi i sprzedaży pojazdów użytkowych.

 

Ołtarzew

Nasza firma od ponad 10 lat jest jednym z liderów sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych i dostawczych marki Mercedes-Benz.

W nowoczesnym obiekcie spełniającym wszystkie wymagania stawiane przez firmę Mercedes Benz zapewniamy Klientom kompleksową obsługę z zakresu sprzedaży sprzedaży oraz serwisowania samochodów i części zamiennych.

Dostosowując się do specyficznych potrzeb Klientów oferujemy:

• sprzedaż pełnej gamy pojazdów użytkowych Mercedes-Benz od 2,5 tony DMC – Vito, Viano, Sprinter, Atego, Axor oraz Actros

• nowoczesne zaplecze serwisowe ze sprzętem diagnostycznym najnowszej generacji

• mobilny serwis u Klienta oraz service 24 h

• naprawy powypadkowe przy wykorzystaniu sprzętu JOSAM

6 doradców serwisowych wraz z 30 mechanikami i 3 diagnostami oferuje fachowe naprawy i doradztwo na16 stanowiskach naprawczych. Ponad 6000 pozycji części w naszym magazynie daje gwarancję szybkiego wykonania naprawy.

Oczekujący na zakończenie naprawy Klienci mogą skorzystać z przygotowanego dla nich zaplecza: przestronnych poczekalni w których znajdują się automaty z napojami i przekąskami, TV, stanowiska internetowe, gry zręcznościowe, prysznice i stołówka.

Mając pełną świadomość tego, że dalszy rozwój firmy zależy od satysfakcji Klientów, w sposób ciągły podnosimy kwalifikacje naszego personelu i poziom świadczonych usług, co potwierdzone jest certyfikatem systemu zarządzania jakością ISO9001 i środowiskowym ISO14001.

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u