DNV GL

Dodaj |

O firmie

DNV GL Business Assurance to akredytowana jednostka certyfikująca współpracująca z przedsiębiorstwami w celu podniesienia efektywności produktów i łańcuchów dostaw.

Firma oferuje certyfikaty szkoleniowe, weryfikowanie, ocenę i szkolenia pracowników. Na całym świecie rozmieszczone są filie DNV GL aby pomóc w budowaniu zrównoważonych wyników biznesowych i zdobywania zaufania interesariuszy. Wystawiane zaświadczenia przyczyniają się do zwiększenia zaangażowania na rzecz bezpieczeństwa, jakości i środowiska. Firma jest wiarygodnym partnerem procesu certyfikacji wielu organizacji także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Globalna sieć placówek oraz konsolidacja doświadczeń zdobytych w wielu gałęziach przemysłu firma stanowi idealnego partnera dla wielu dziedzin branży. Na pierwszym miejscu firma stawia kwestie jakości i rzetelności pracowników i usług podejmując nowe wyzwania. Współpracując z klientem dążą do zapewnienia funkcjonowania bezpiecznej przyszłości opartej na zrównoważonym rozwoju.

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u