“Dobrosławów” Zakłady Mięsne

Dodaj |

Profil działalności firmy

* Skup, ubój i rozbiór żywca wieprzowego i wołowego

Zakłady Mięsne „Dobrosławów” posiadają 28 własnych punktów skupu na terenie województwa lubelskiego. Współpraca ze sprawdzonymi hodowcami trzody i bydła, nowoczesna technologia uboju, rozbioru i produkcji wędlin, nadzorowana przez specjalistów zapewnia bardzo dobrą jakość oferowanych produktów. Firma dysponuje nowoczesną linią ubojową, pozwalającą na ubój 75 szt./h trzody i 12 szt./h bydła.

* Produkcja i sprzedaż mięsa i wyrobów wędliniarskich

Prezes Henryk Amanowicz przywiązuje ogromną wagę do jakości oferowanych produktów, a każda wędlina wyprodukowana w jego firmie, jak sam mówi: jest z mięsa i tylko z mięsa. ZM „Dobrosławów” oferują szeroki asortyment wędlin w wielu gatunkach. Produkowany jest także pełen asortyment mięsa wieprzowego, wołowego i podrobów. Uznaniem konsumentów cieszą się takie wyroby jak: Kabanosy, Kiełbasa Głogowska, Pasztetowa, Boczek Prowansalski, Boczek Henryka, Salcesonik Puławski oraz wiele innych. Park maszynowy umożliwia wyprodukowanie 20 ton wędzonek, kiełbas i wyrobów wędliniarskich na dobę. W trosce o bezpieczeństwo klientów wprowadzono systemy kontroli jakości HACCP, a proces produkcyjny objęty jest ścisłym nadzorem weterynaryjnym.

* Dystrybucja

Zakłady Mięsne „Dobrosławów” posiadają wciąż rozwijającą się flotę samochodów wyspecjalizowanych do przewozu mięsa oraz do przewozu zwierząt żywych. Dzięki właściwej organizacji i logistyce firma jest dostępna na terenie kraju i poza granicami, a produkty dostarczane są w odpowiednich warunkach i na czas do wszystkich odbiorców.

ZM „Dobrosławów” są właścicielem sieci sklepów firmowych i hurtowni, głównie na terenie województwa lubelskiego, miejscowościach: Dobrosławów, Puławy, Lublin, Chełm, Tomaszów Lubelski, Terespol, Sławatycze, Bełżyce. Obecnie punktów sprzedaży jest 40.

 

O nas

Zakłady Mięsne „Dobrosławów” Henryk Amanowicz to firma rodzinna, przywiązująca ogromną wagę do jakości oferowanych wyrobów, w celu jak najlepszego zaspokajania potrzeb konsumentów. Nad wszystkimi etapami począwszy od zakupu żywca po produkcję wyrobów gotowych czuwa zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Efektem tychże działań są produkty cenione przez klientów za wysoką jakość oraz walory smakowe.

Bogaty asortyment naszych wędlin i mięs zaspokoi najbardziej wybrednych smakoszy.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u