Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A.

Dodaj |

O Firmie

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. działa na polskim rynku kapitałowym od 1995 r. Od 2003 roku Biuro nieprzerwanie jest liderem na rynku kontraktów terminowych. Jest również pionierem na polskim rynku oraz jednym z pierwszych w Europie Domem Maklerskim, w zakresie obsługi maklerskiej przez Internet. Platforma Bossa.pl w opinii inwestorów jest jedną z wiodących platform transakcyjnych w Polsce. Ponadto w 2009 roku DM BOŚ po raz kolejny uplasował się w ścisłej czołówce rankingu najlepszych domów maklerskich, prowadzonego przez miesięcznik „Forbes” i Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Dom Maklerski BOŚ S.A. wraz z Bank Ochrony Środowiska od 15 lat z sukcesem tworzy jedną grupę kapitałową. Dzięki efektywnej współpracy między podmiotami należącymi do Grupy, Klienci otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza produktów i usług oraz profesjonalnej obsługi. Bank Ochrony Środowiska jest właścicielem 100% akcji Biura.

 

Nagrody i Wyróżnienia

Działalność DM BOŚ oraz osiągane wyniki znalazły uznanie wśród inwestorów i całej branży. Biuro może poszczycić się m.in. takimi nagrodami i wyróżnieniami jak:

Luty 2010 – Nagroda Prezesa Zarządu GPW za działalność na rynku kontraktów terminowych.

Styczeń 2010 – DM BOŚ został wyróżniony tytułem Finansowej Marki Roku 2010. Z uznaniem jurorów spotkały się serwis bossa.pl oraz platforma bossafx.pl umożliwiająca klientom Biura obsługę transakcji na rynku pozagiełdowym. Eksperci tygodnika docenili również nowość w ofercie Brokera, jaką są indywidualne konta emerytalne.

Styczeń 2010 – DOM BOŚ wyróżniony nagrodą “Platynowy Megawat” przyznaną przez Zarząd Towarowej Giełdy Energii za największy udział w rynku praw majątkowych.

Kwiecień 2009 – DM BOŚ został uznany za najbardziej godną zaufania markę finansową w Polsce w kategorii domy maklerskiej (ranking “Gazety Finansowej”).

Luty 2009 – Wyróżnienie w “Złotej Księdze” najbardziej prestiżowych rankingów miesięcznika “Forbes” 2008 roku.

Październik 2008 – DM BOS najlepszym domem maklerskim w Polsce wg inwestorów indywidualnych w Rankingu Miesięcznika FORBES i SII; platforma transakcyjna bossa.pl w dalszym ciągu bezkonkurencyjna; Zajmując pierwsze miejsce w łącznej klasyfikacji wynik z roku 2007 został poprawiony o 1 pozycję.

Luty 2008 – Wyróżnienie w rankingu Liderzy Rynku Pierwotnego 2007 miesięcznika “Forbes” za “największą dynamikę wzrostu i wartości emisji w 2007 roku”. Biuro zostało również najwyżej ocenione w kategorii “Elastyczność domu maklerskiego i partnerskie traktowanie emitenta”.

Styczeń 2008 – dwie Nagrody Prezesa Zarządu GPW za działalność w 2007 r. – za największy udział w rynku kontraktów terminowych oraz za największą aktywność animatora na tym rynku.

Październik 2007 – bossa.pl najlepszą platformą transakcyjną w Polsce w rankingu miesięcznika “Forbes” na podstawie badań SII. W łącznej klasyfikacji domów maklerskich Biuro zajęło drugie miejsce, poprawiając swój wynik o jedną pozycję w porównaniu do poprzedniego roku.

Marzec 2007 – w rankingu “Parkietu” DM BOŚ najlepszym domem maklerskim w opinii inwestorów indywidualnych.

 

Zakres Usług

Działalność DM BOŚ dotyczy świadczenia usług na krajowym i zagranicznym rynku kapitałowym w zakresie:

– pośrednictwa w zawieraniu transakcji na Rynku Głównym GPW

– pośrednictwa w zawieraniu transakcji na rynkach pozagiełdowych (forex, surowce, zagraniczne indeksy akcji itp.)

– działalności na rynku NewConnect

– świadczenia usług inwestycyjnych w ramach zarządzania portfelem papierów wartościowych na zlecenie klienta

– uczestnictwa we wprowadzaniu do obrotu nowych emisji spółek

– sporządzania bezpłatnych analiz fundamentalnych spółek publicznych przez Wydział Doradztwa i Analiz Rynkowych

– opracowywania różnych form kredytowania inwestycji klientów na GPW wspólnie z Bankiem Ochrony Środowiska

W odpowiedzi na oczekiwania inwestorów Biuro systematycznie poszerza zakres oferowanych instrumentów.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u