Dom Pogrzebowy ,,Gójscy s.c.”

Dodaj |

O Firmie

Dom Pogrzebowy “Gójscy S.C.” działa w Warszawie od 1987 roku (początkowo pod nazwą Charon), świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie kraju i za granicą. Zajmuje się załatwianiem wszelkich formalności pogrzebowych, kompleksową organizację religijnych i świeckich ceremonii, zarówno w rytuale tradycyjnym, jak i kremacji.

Marek Gójski dobrze poznał rynek funeralny i mechanizmy w nim rządzące, gdy pracował jako przedstawiciel handlowy producenta trumien. Wykorzystał tę wiedzę – akceptując dobre wzory i odrzucając dostrzeżone błędy – do założenia (wraz z żoną Majką Gójską) własnej firmy pogrzebowej. Szybko zyskała ona zaufanie klientów, czego dowodem jest stały rozwój firmy między innymi dzięki wciąż rosnącej liczbie rodzin korzystających wyłącznie z usług Domu Pogrzebowego “Gójscy s.c.”. W 20-tą rocznicę powstania firmy Gójscy zakupili historyczny obiekt stacji kolei PKP Wawer który to został zaadoptowany na potrzeby Domu Pogrzebowego “Gójscy s.c.”. Dziś działa już w mim punkt przyjęć klienta, ekspozycja trumien, chłodnia i kaplica, niebawem powstanie recepcja, duża sala ceremonialna, następny punkt przyjęć klienta (tak by zapewnić intymność i komfort rodzinie osoby zmarłej), sala gastronomiczna na przyjęcia konselacyjne oraz trzy apartamenty dla przyjezdnych.

Dom Pogrzebowy “Gójscy s.c.” umieszczony w tym historycznym budynku będzie z pewnością jedynym takim obiektem w Polsce. Połączenie funkcji domu pogrzebowego z hotelem i gastronomią w Polsce jest nowatorskie, na świecie funkcjonuje od lat, dlatego Gójscy nie obawiają się takiego rozwiązania. Wszystko to po to, aby pogrążona w smutku rodzina zmarłej osoby w tych trudnych chwilach mogła pozostawić problem organizacji uroczystości w rękach rodziny Gójskich i skorzystać w pełni z infrastruktury Domu Pogrzebowego przy ul. Widocznej 6.

 

Osiągnięcia

Istotnym dowodem uznania dla Domu Pogrzebowego “Gójscy S.C.” są pełnione przez Marka Gójskiego funkcje z wyboru.

Marek Gójski był członkiem zarządu Społecznego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Pogrzebowych oraz członkiem Zarządu i Wiceprezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Pogrzebowych.

W powstałej w 2002 roku Izbie Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej został wybrany do Rady Izby pełniąc w niej ostatnio funkcję wiceprezesa. Od 2009 roku organizacja zmieniła zarząd i nazwę na Polską Izbę Pogrzebową.

Marek Gójski zaprasza wszystkie koleżanki i kolegów z branży pogrzebowej aby przyłączyli się do PIP i wspólnie zmieniali opinie o zawodzie przedsiębiorcy pogrzebowego, wielokrotnie zapisanego niechlubnie w kartach przeszłości. Uważa, że razem – przestrzegając kodeksu etyki – można zrobić dużo więcej i lepiej dla tego środowiska.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u