Donserv

Dodaj |

O firmie

Firma DONSERV rozpoczęła działalność w 1989 roku. Jest firmą ze 100% prywatnym polskim kapitałem. Działamy na podstawie bezpośrednich kontaktów z producentami danego asortymentu. Prowadzimy montaż i szkolenie w zakresie obsługi i eksploatacji zakupionej aparatury oraz serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny. Nasi przedstawiciele handlowi oraz inżynierowie serwisowi są regularnie szkoleni u producentów oferowanej aparatury. Kompetentna, miła i szybka obsługa – to nasze zadanie, które staramy się realizować
w codziennych kontaktach z Państwem.
Chętnie skorzystamy z Państwa opinii, uwag i propozycji, które z pewnością wyłonią się podczas korzystania z naszego katalogu. Będziemy je wykorzystywać przy powiększaniu i modyfikacji naszej oferty w przyszłości.

 

 

Serwis i pomoc techniczna

Dla naszej firmy Opieka Techniczna w tym Serwis Gwarancyjny i Pogwarancyjny jest istotnym elementem naszej działalności. Firma nasza poprzez własny Dział Techniczno- Serwisowy gwarantuje Państwu przez producentów danej aparatury, autoryzowane usługi serwisowe i wszelką pomoc techniczną.

Nasi inżynierowie serwisowi regularnie odbywają szkolenia w serwisach producentów danej aparatury. Każde szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu producenta. Poprzez to gwarantujemy naszym klientom fachowość, a co za tym idzie wysokie bezpieczeństwo użytkowania zakupionego sprzętu.

Podstawowy zakres działania Działu Techniczno- Serwisowego:

– instalacja zakupionego sprzętu wraz ze szkoleniem personelu w zakresie jego obsługi,

– naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,

– pomoc techniczna,

– pomoc aplikacyjna,

– pomoc dokumentacyjna,

– certyfikacja zakupionej aparatury w tym ( IQ/OQ),

– szkolenia klientów,

– indywidualne konsultacje,

– przeglądy techniczne,

– pomoc on line ( telefoniczna i e-mailowa),

– wykonywanie na życzenie klienta indywidualnych projektów Software – Hardware,

– wykonywanie indywidualnych opinii technicznych w zakresie sprzętu laboratoryjnego.

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u