DORFIN Sp. z o.o.

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • O firmie
  • Oferta
  • Doradztwo podatkowe i księgowe
  • Współpraca

Pomogliśmy naszym klientom w rozwiązaniu wielu skomplikowanych spraw księgowych. Zdobyte przez nas doświadczenie, poczynione obserwacje i nieustanne doskonalenie kompetencji zawodowych naszych pracowników składają się na wysoką jakość świadczonych usług rachunkowo-księgowych i zadowolenie naszych klientów.

Posiadamy licencję Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych i świadczenia usług w zakresie księgowości.

Nasza współpraca obejmuje bezpośrednie spotkania z klientem oraz stały kontakt telefoniczny. Sprawy księgowe prowadzimy w naszym biurze w Hrubieszowie lub w siedzibie firmy klienta.

Nasze Biuro Rachunkowe Dorfin od wielu lat funkcjonuje na rynku i świadczy dla Państwa usługi podatkowo-finansowe.

OFERTA BIURA RACHUNKOWEGO

– doradztwo podatkowe

– rozliczenia podatkowe i finansowe

– prowadzenie pełnej księgowości

– analizy finansowe

– sporządzanie dokumentacji

– reprezentowanie klienta przed urzędami skarbowymi i ZUS-em

– prowadzenie spraw kadrowych, księgowość dla firm

– prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów

– opinie z zakresu prawa pracy, opinie podatkowe.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo podatkowe. Pomożemy Państwu sprawnie i terminowo rozliczyć się z urzędem skarbowym czy ZUS-em. Współpraca z biurem Dorfin to oszczędność czasu i pewność, że wszystkie formalności zostaną załatwione poprawnie.

Zapewnimy Państwu profesjonalne doradztwo i pomożemy w sporządzeniu stosownej dokumentacji. Pracujemy na najnowszych programach, które usprawniają wykonywanie usług księgowych i rachunkowych. Rzetelna i wykwalifikowana kadra naszych pracowników odpowie na wszystkie Państwa pytania w zakresie obowiązujących przepisów prawnych.

Zapraszamy do stałej współpracy! Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni powszednie. Biuro rachunkowe Dorfin zlokalizowane jest w Hrubieszowie przy ul. Partyzantów 9. Prosimy o telefoniczne umówienie się na spotkanie w naszym biurze: (84) 6965893. Dla Państwa kompleksowej obsługi księgowej współpracujemy z przedstawicielami kancelarii prawnych i notarialnych.


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u