Drukarnia “Ellert” Sp. z o.o.

Dodaj |
  • O firmie
  • Oferta

Drukarnia Ellert Sp. Z o.o. To firm, która łączy tradycję z nowoczesnością. Drukarnia działa na rynku od 30 lat świadcząc usługi zarówno dla klientów w kraju, jak i zagranicą. Specjalizujemy sie w drukach wielkoformatowych, przestrzennych elementach reklamowych, takich jak standy i ekspozytory, oraz produkcji opakowań kaszerowanych i kartonowych. Wśród naszych klientów znajdują się czołowi producenci FMCG, oraz agencje działające na rynku reklamy BTL.

Jesteśmy jedną z największych firm poligraficznych w kraju. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, w którego rozwój stale inwestujemy. Najnowsze urządzenia do druku, kaszerowania i sztancowania, automatyczne sklejarki oraz maszyny pomocnicze sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie z krótkim czasie. Jednocześnie zapewniamy najwyższą jakość wykonania, potwierdzona certyfikatami ISO 9001, ISO 22000 oraz FSC.

Z myślą o producentach żywności wprowadziliśmy również procedurę HACCP, która stanowi dla nich przepustkę do najbardziej restrykcyjnych rynków. Jesteśmy cenionym dostawcą profesjonalnych narzędzi marketingu „at ratail”, czego wyrazem, są liczne nagrody, takie jak Złoty Gryf, Grand Prix-Vidycal, czy też Popai Poland Award a także tytuł Lider Rynku Polskiego. Będąc drukarnią przyjazną dla środowiska dokładamy wszelkich starań, aby swoim działaniem jak najmniej na nie oddziaływać. Dbałość o środowisko to jeden z najistotniejszych czynników, które bierzemy pod uwagę zarówno przy zakupie sprzętu, jak i planowaniu codziennych procesów produkcyjnych

Przygotowanie do druku i naświetlanie form drukujących – dostarczona prace powinny być zgodne ze specyfikacją umieszczoną w Dziale Przygotowalni. Drukarnia dokonuje bezpłatnej weryfikacji materiałów przed drukiem. Kontrola parametrów kolorystycznych dokonywana jest według profilu FOGRA 39. Na zyczenie drukarnia wykonuje na miejscu proofing certyfikowany według normy ECI_ISO Coated V2.

Drukowanie- zadruk offsetowy 4,5 i 6 zespołowymi offsetowymi maszynami drukującymi do formatu 1200×1620 mm. Oferujemy możliwość uszlachetniania arkuszy lakierem offsetowym lub dyspersyjnym online.

Gramatura surowca do drukowania – min. 60g/m2, max ok. 800/m2 (1,1 mm grubości). Surowiec przez zadrukiem jest sezonowany do osiągnięcia wilgotności 44-50 %. cały proces technologiczny podlega stałej kontroli nawilżania na każdym etapie produkcji.

Lakierowanie UV – możliwe jest lakierowanie zarówno bez wybrania, jak i z wybraniem.

Foliowanie – foliujemy za pomocą folii polipropylenowych i poliestrowych, jedno lub dwustronnie

Kalandrowanie – kalandrujemy strukturą płótna lnianego

Hotstamping – wszystkimi dostępnymi na rynku foliami do tłoczenia na gorąco

Kaszerowanie – oferujemy jedno i dwustronne kaszerowanie wszystkich dostępnych na rynku tekstur i kartonów

Sztancowanie – sztancujemy wszystkie rodzaje kartonu, tekstury, oraz papierów kredowych

Klejenie – kleimy zarówno na zimno jak i na gorąco do 6 punktów na automatach klejących oraz bez ograniczeń na stołach z komputerowym dozownikiem kleju, taśmami jedno i dwustronnymi wszystkich typów

Falcowanie – falcujemy do 16 łanów między innymi papiery kredowe

Listwowanie – listwujemy plakaty i kalendarze za pomocą płaskich lub rurkowych listew z otworem lub bez

Introligatornia ręczna – wykonujemy wszelkiego rodzaju standardowe i niestandardowe prace introligatorskie, jak również kompletujemy prace wieloelementowe. Na życzenie prowadzimy również konfekcjonowanie wyrobów do wyprodukowanych w naszej drukarni opakowań.

Magazynowanie – według potrzeb magazynujemy zarówno gotowe wyroby, jak i surowce do wznowień. Kwestie magazynowania należy ustalać z Działem Marketingu i Sprzedaży

Transport – umożliwiamy całodobowy transport wyrobów gotowych


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u