“Duledo” Sp. z.o.o

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • O FIRMIE
  • OFERTA

Firma Duledo jest aktywna na polskim rynku już 17 lat . Jesteśmy niezależnym importerem i dystrybutorem artykułów do ploterów i katerów w przemyśle tekstylnym , tapicerskim i samochodowym .

SATYSFAKCJA I ZADOWOLENIE KLIENTA JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA.

Ze swoich stanów magazynowych dostarczamy zamawiane artykuły w ciągu 24 godzin . Nasze ceny nie obciążone są marżą dystrybutorów , bo to my jesteśmy bezpośrednim importerem i jednocześnie dystrybutorem, dlatego stawiamy na jakość sprowadzanych przez nas produktów .

Posiadamy własną flotę samochodową , ale także współpracujemy z firmami przewozowymi : Schenker i DPD. Dla firm transportowych jesteśmy klientami o znaczeniu strategicznym co decyduje o szybkiej i niezawodnej dostawie .

Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników w ramach współpracy  otrzymacie Państwo od nas bezpłatne porady w ramach dostarczanych przez nas produktów obejmujące sposoby dobrania właściwej jakości papieru i foli do automatycznego rozkroju , a także zastosowania innych oferowanych przez nas produktów.

Gwarantujemy również certyfikaty (w tym Reach) na większość sprzedawanych przez nas produktów.

 Ponadto

Firma Duledo oferuje rozwiązania w zakresie zastosowań przędz specjalnych dla odzieży ochronnej dla strażaków , hutników ,służb mundurowych, w przemyśle samochodowym – osłony na silniki ,pasy bezpieczeństwa , ponadto do produkcji filtrów, blokad przeciwogniowych, materiałów o właściwościach izolacyjnych dla turbin i silników w samolotach.

Wyroby z oferowanych przez nas przędz są wysoko specjalistyczne , wymagają certyfikacji, dlatego oferowane przez nas przędze spełniają wymogi dyrektyw Unii Europejskiej 89/686/EWG, 89/656EWG oraz wszystkie zawarte w nich najważniejsze normy .

– Papier do plotera

– Karton

– Folia do cuttera

– Papier podkładowy

– Papiery kreślarskie

– Filce

– Dodatki krawieckie

– Akcesoria

– Poligrafia


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u