“Dynamic Metal” Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Posiadamy odpowiednie doświadczenie i odpowiedni, specjalistyczny sprzęt do budowania obiektów przemysłowych, centrów logistycznych, hal magazynowych i sklepów wielkopowierzchniowych, obiektów użyteczności publicznej w pełnym zakresie wraz z infrastrukturą zewnętrzną (sieci wod-kan, drogi dojazdowe, place i parkingi, tereny zielone).
Większość prac wykonujemy własnymi siłami, a sporadycznie wzmacniamy się podwykonawcami.

 

Oferta

Wydział Realizacji Budów wykonuje:

– budownictwo przemysłowe
– roboty ziemne i drogowe
– kanalizacje deszczowe i sanitarne
– sieci przeciwpożarowe i wodociągowe
– ciepłociągi

Wydział Produkcji i Sprzedaży Wyrobów Metalowych wykonuje:

– konstrukcje stalowe (elementy hal, pomosty, schody, kominy)
– zbiorniki (z blachy „czarnej” i kwasoodpornej)
– łyżki do koparek, chwytaki do drewna i materiałów sypkich.

Wydział Logistyki wykonuje:

– transport do 24t
– transport niskopodwoziowy ( maszyny budowlane)
– transport materiałów sypkich
– usługi koparkami kołowymi i gąsienicowymi od 16 – 24t
– usługi koparko-ładowarkami, nośnikami teleskopowymi i innymi maszynami budowlanymi

 

Inżynieria Budowlana

Do dnia dzisiejszego wybudowaliśmy kilkadziesiąt obiektów przemysłowych, zrealizowaliśmy kilka innowacyjnych projektów oraz wykonaliśmy wiele usług jako realizacje pewnego zakresu robót (kanalizacje, konstrukcje stalowe, roboty ziemne) .Zdobyliśmy zaufanie poważnych inwestorów, dzięki czemu budujemy kolejne obiekty dla tych samych klientów i ciągle zdobywamy nowych. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem wypracowanym na wielu trudnych budowach. Uczestniczymy w procesie budowlanym już na etapie projektowania podpowiadając sprawdzone rozwiązania. Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt budowlany i transportowy przez co w znacznym stopniu uniezależniliśmy się od podwykonawców, a nasze usługi są konkurencyjne cenowo.

 

Inżynieria Maszynowa

W naszym asortymencie znajdują się łyżki jak i wysoko specjalistyczne narzędzia stosowane do minikoparek, koparek, koparko – ładowarek, ładowarek, nośników teleskopowych, spychaczy, ciągników rolniczych i innych maszyn. Istnieje możliwość wykonania osprzętu pod szybkozłącze. Obok wspomnianych łyżek koparkowych produkujemy łyżki skarpowe stałe i uchylne, łyżki ażurowe, chwytaki dwu-łupinowe i pięciopalczaste, chwytaki rolnicze, chwytaki do bali drewna, chwytaki do kopania w szalunkach i kręgach, pługi śnieżne, beczki do gnojowicy oraz wiele innych. Realizujemy również zabudowy na samochodach ciężarowych np. wozy asenizacyjne.

Ponadto wykonujemy zbiorniki ciśnieniowe i bezciśnieniowe, konstrukcje stalowe.

Nasze produkty idealnie pasują do maszyn, sa produkowane wg oryginalnych wzorów i sprawdzonych standardów wykonania.

Używamy materiałów tylko najwyższej jakości gwarantujących długotrwałą bezproblemową eksploatację. Posiadamy też gamę produktów, które są owocem doświadczenia w projektowaniu osprzętu i zaspakajają najbardziej wyszukane potrzeby klientów. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać osprzęt do indywidualnych potrzeb i warunków pracy konkretnej maszyny.

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u