E-NEW Elektroniczne papierosy

Dodaj |

O firmie

Nasza wizja e-papierosa jako pomysłu na biznes znacznie różni się od ofert naszej konkurencji. My największy nacisk kładziemy na jakość, desing i wysokie standardy obsługi klienta. Nasze produkty, a zwłaszcza e-liquidy poddawane są wnikliwym badaniom. Modele e-papierosów pochodzą z najlepszych fabryk i wyróżniają się stylowym wyglądem. Nasze punkty handlowe to eleganckie pod kątem wizualnym miejsca, gdzie Klient zawsze może liczyć na profesjonalną obsługę i rzetelne informacje.

Spełniamy wszystkie wymagane normy w zakresie dystrybucji e-papierosów. Posiadamy oczywiście certyfikaty CE (urządzenia), SGS (liquidy), RoHS, TUV Rheinland. Ponadto, każda partia liquidu przechodzi wnikliwą analizę chemiczną (pod kątem czystości składu i ew. zanieczyszczeń)w firmie POCh SA w Gliwicach, gdzie jest również konfekcjonowana. Ostatnio wdrożyliśmy również System Zarządzania Jakością ISO 9000:2008

Firma ColinsS prowadzi szeroko zakrojone działania promocyjne. Promujemy nie tylko nasze produkty, ale również ideę e-palenia. Dużą uwagę przykładamy do reklamy niosącej treści merytoryczne. Wyjaśniamy co to jest e-palenie, do kogo jest skierowane i jakie daje korzyści. Dlatego starannie dobieramy media. Szeroko działamy na polu PR i lobbowania na rzecz e-papierosów.

W przyjętej z początkiem 2010 roku strategii rozwoju firmy dużo miejsca poświęcamy prowadzeniu dalszych badań nad liquidem, wprowadzeniu liquidu wyprodukowanego w Polsce oraz nowym modelom e-papierosów. Obecnie oprócz firmy POCh SA, naszym najważniejszym partnerem w zakresie badań jest Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

 

 

E-Papieros

Dla kogo?

Oto kilka pytań, jeżeli na któreś z nich odpowiesz twierdząco, to ColinsS™ e-papieros jest właśnie dla Ciebie! Czyli jesteś właściwą osobą we właściwym miejscu!

1. Czy po prostu lubisz palić papierosy?

2. Czy wychodzisz na papierosa na zewnątrz, jeżeli, akurat tam gdzie przebywasz nie możesz swobodnie zapalić i robisz to bez względu na pogodę i porę roku?

3. Czy przeszkadza Ci woń papierosowa Twoich ubrań?

4. Czy przeszkadza Ci woń tytoniu na dłoniach?

5. Czy lubisz prowokować i wyróżniać się w towarzystwie lub w społeczeństwie?

6. Czy lubisz nowe gadgety dostępne na rynku?

7. Czy lubisz być trendy – na czasie z tym, co aktualnie modne?

8. Czy masz lubisz i/lub chcesz zadbać o swoje zdrowie?

9. Czy niby możesz nie palić, ale brakuje Ci rytuałów związanych z paleniem np. poranna kawa, spotkanie ze znajomymi, rozmowa telefoniczna itp.?

Jeżeli czytasz dalej, to może oznaczać, że choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś / odpowiedziałeś twierdząco. Jeżeli nie to bardzo miło dalej Cię widzieć w strefie ColinsS™ e-papierosów.

Palenie papierosów to nałóg! I nie ma się co oszukiwać, że tak nie jest. To takie samo uzależnienie, jak każde inne, które może jedynie nie sieje, aż takiego spustoszenia w rodzinie jak alkoholizm, narkotyki czy hazard!

Ale podobnie jak pozostałe uzależnia, niszczy zdrowie, denerwuje (może rzadziej niż inne) najbliższe otoczenie i uszczupla portfel.

 

 

 

 

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u