Eco Instal

Dodaj |
  • O firmie
  • Oferta
  • Realizacje
  • B2B

Przedsiębiorstwo ECO INSTAL powstało w 1985 roku jako prywatne przedsięwzięcie biznesowe założyciela firmy Jacka Günther-Ślaski w celu realizacji osobistych zainteresowań ograniczenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery. W konsekwencji powstało specjalistyczne przedsiębiorstwo ukierunkowane na budowę najbardziej nowoczesnych urządzeń do ochrony atmosfery. Intensywny rozwój firmy potwierdził koncepcję założenia firmy ,która od momentu powstania nieustannie jest niepodważalnym liderem w kompleksowej realizacji inwestycji ochrony powietrza. Eco Instal poprzez ciągłe doskonalenie zawodowe swoich pracowników i intensywny rozwój produktowy i technologiczny oferuje rozwiązania techniczne w zakresie ochrony powietrza na najwyższym światowym poziomie przy zachowaniu wyjątkowo konkurencyjnej ofercie cenowej. Marka Eco Instal jest doskonale znana wśród inwestorów i dystrybutorów w wielu krajach i od lat świadczy o zaufaniu do jakości ,technologii, nowoczesności, terminowości i odpowiedzialności za realizację najbardziej technicznie skomplikowanych inwestycji.

Oferta przedsiębiorstwa ECO INSTAL skoncentrowana jest na czterech płaszczyznach, są to:

-Technika Ochrony Powietrza

-Specjalistyczne konstrukcje Stalowe

-Technika Grzewcza hal przemysłowych

-Oświetlenie przemysłowe i miejskie

Oraz produktów wspomagających z zakresu zastosowań przemysłowych takich jak:

-Wentylatory przemysłowe

-Sorbent do neutralizacji zanieczyszczeń ropopochodnych

Centrala firmy zlokalizowana jest w przemysłowej dzielnicy Poznań-Żegrze. Infrastruktura projektowo-produkcyjna mieści się w Fabryce Filtrów w Kościanie oddalonym o 50 km od Poznania w kierunku Wrocławia, gdzie na powierzchni 10.000 m2 produkowane są urządzenia techniki ochrony powietrza.

W 2002 roku przedsiębiorstwo ECO INSTAL uzyskało Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według Polskiej Normy ISO 9001-2000 oraz Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego według Polskiej Normy 14001-1996. Załogę firmy stanowią wysoko wykwalifikowani pracownicy, których specjalistyczne wykształcenie i długoletnia praktyka zawodowa gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów.

Organizacja ECO INSTAL ukierunkowana jest od początku swojej działalności na specjalizację w dziedzinie ochrony środowiska i przemysłowych, energooszczędnych systemów grzewczych. Doświadczenia zdobyte podczas projektowania, produkcji i montażu kilkuset znaczących inwestycji ekologicznych w Polsce, Europie i USA stanowią podstawowy atut konkurencyjności i sukcesów firmy.


Filtry workowe

-FLAT-BAG typu HCS

-FLAT-BAG typu HCP

-FLAT-BAG typu HCW

-FLAT-BAG typu HSS

-ECO-JET typu VPS

-ECO-JET typu VTS

-VOS Filtry w wykonaniu EX

Cyklofiltr CF

Odpylacze mechaniczne

-Cyklony

-MOS

-Układ dwustopniowy

-Odpylacz komorowy

Chłodnice gazów

Neutralizacja gazów

Dopalacze i katalizatory

-Filtry z węglem aktywnym

-Termiczne systemy dopalania gazów

-Katalityczne systemy dopalania gazów

-Regeneracyjne systemy dopalania gazów

Systemy transportu

-Przenośniki ślimakowe

-Przenośniki rurowo-linowe

-Odżużlacze

Systemy dozujące

-Zawory dozujące

-Klapy wahadłowe

-Zasuwy pyłowe

-Dozowniki celkowe

-Zawory pyłowe

Odkurzacze przemysłowe

Wentylatory przemysłowe

Specjalistyczne usługi

-Cięcie laserem

-Cięcie gilotynowe

-Cięcie kształtowników i rur

-Gięcie kształtowników i rur

-Gięcie blach

-Walcowanie blach

-Oczyszczanie, malowanie elementówECO INSTAL działając na rynku dóbr inwestycyjnych jest dostawcą swoich usług i produktów zarówno dla tzw. odbiorców końcowych (użytkownicy zakupionych urządzeń), jak też i firm, które wykorzystują produkty naszej firmy we własnej ofercie rynkowej.

W programie business to business, firma oferuje specjalne systemy ekonomiczne dla branżowych Przedsiębiorstw takich jak: producentów maszyn wykorzystujący urządzenia ECO INSTAL, biura projektowe, firmy montażowe, firmy izolerskie, firmy branży automatyki przemysłowej czy też generalnych wykonawców.

Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą w ramach działań B2B.Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u