EcoClima – McGregor Śleziak Olga Firma Handlowo Usługowa Import-Export

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • PRODUKTY

Firma EcoClima-McGregor działa na polskim rynku od 1990r. Misją firmy jest troska o zdrowie naszych klientów i umożliwienie im ulepszania jakości życia w domowych warunkach.

W 1994 roku nawiązaliśmy współpracę ze szwajcarską firmą Plaston A.G., producentem nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza,. Od 2004 roku w naszej ofercie znajdują się także produkty argentyńskiej firmy San-Up (inhalatory). W 2010 roku nawiązaliśmy współpracę ze szwajcarską firmą Stadler Form, producentem nawilżaczy, oczyszczaczy powietrza , wentylatorów i drobnego sprzętu AGD.

Nasza firma może pochwalić się bogatym asortymentem sprzętu do regeneracji powietrza marek Boneco, Air-O-Swiss oraz Stadler Form. Dzięki szerokiej gamie ultradźwiękowych, ewaporacyjnych i parowych nawilżaczy powietrza oraz oczyszczaczy powietrza, jesteśmy w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane urządzenia to produkty najwyższej klasy.

W trosce o komfort życia coraz liczniejszej grupy osób cierpiących na astmę i alergie układu oddechowego postanowiliśmy rozszerzyć asortyment o inhalatory. Oferujemy zarówno tradycyjne inhalatory tłokowe jak i ultradźwiękowe. Firma San-Up, chcąc usatysfakcjonować również najmłodszych pacjentów, wyprodukowała zabawne i kolorowe inhalatory dla dzieci.

W asortymencie naszej firmy znajdują się również elektroniczne i mechaniczne ciśnieniomierze krwi, stetoskopy, termometry elektroniczne, w tym termometry z wykorzystaniem podczerwieni, oraz elektryczne poduszki i koce (marki ABBI, ProCheck, Microlife). Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne atesty, a ponadto ciągle zdobywają nowe wyróżnienia prestiżowych organizacji medycznych takich jak BHS (British Hypertension Societies) czy GHS (German Hypertension Societies).

Oprócz atrakcyjnych produktów renomowanych firm oferujemy Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (naszych produktów), terminową realizację zamówień oraz stałą dostępność towarów. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną naszych produktów, w tym sprzedaż wysyłkową.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Nawilżacze powietrza

Oczyszczacze powietrza

Odwilżacze powietrza

Inhalatory

Termometry

Ciśnieniomierze krwi

Termoterapia

Wellness

Inne produkty

Wagi Seca

Wagi – inne

Stadler Form

Stylies

Lanaform

Materiały eksploatacyjne

Produkty na reklamę


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u