“Edex” Ośrodek Szkolenia Kierowców Edward Karasiński

Dodaj |

O firmie

Ośrodek Szkolenia Kierowców EDEX to ośrodek dla wymagających. Istnieje od 1989 roku i powstał jako jeden z pierwszych w Krakowie. Ośrodek EDEX znajduje się najbliżej ośrodka egzaminowania. Z tej racji wszystkie jazdy odbywają się w rejonie tras egzaminacyjnych, co skutkuje mniejszym stresem na egzaminie, gdyż jedzie się po znanych trasach, a nie opłotkami.

Duże znaczenie ma też lokalizacja. Dojazd do Ośrodka jest najlepszy z możliwych – zarówno pociągiem, autobusem, tramwajem, jak i rowerem, gdyż  Ośrodek znajduje się w pobliżu dworca PKP w Płaszowie na ul. Dworcowej 12 (przecznica z Wielickiej).

Rzeczą bardzo ważną jest też bezpieczeństwo kursanta, który nie musi szukać nas na osiedlach, aby umówić się na jazdę.

Jadąc z pracy, ze szkoły – zrobisz po drodze prawo jazdy nie tracąc cennego czasu na dalekie dojazdy! Przelicz to wszystko!

Jeśli zaś przyjedziesz na wykłady czy jazdę nieco za wcześnie, oczekujesz w komfortowych warunkach. Na miejscu możesz bezpłatnie skorzystać z telewizora i wi-fi, masz też dostęp do telefonu, bufetu, toalety.

 

Szkolenie

Zajęcia teoretyczne – wykłady w naszym ośrodku jako jedynym w Krakowie odbywają się bez limitu godzin (30 godzin jest obowiązkowe) i bez dodatkowych opłat, dopóki kursant nie opanuje materiału, tak aby mógł za pierwszym podejściem zdać egzamin z części teoretycznej.

zkolimy w systemie multimedialnym z wykorzystaniem ogólno dostępnych technik.
Jazdy odbywają się na samochodach Toyota Yaris diesel, sześciobiegowych z klimatyzacją, takich, na jakich będziesz zdawać egzamin.
Prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne z rozszerzonego kodeksu drogowego i techniki kierowania samochodem, pogłębionego o 30-letnie doświadczenie i praktykę zdobytą w czasie szkoleń krajowych i zagranicznych.

Nasze długoletnie doświadczenia dają gwarancję późniejszej bezpiecznej jazdy.
Dewizą naszego ośrodka profesjonalizm i bezpieczeństwo – wartość najwyższa.
Ośrodek Szkolenia Kierowców EDEX prowadzi też szkolenia:
– dodatkowe teoretyczne i praktyczne po trzech nie zdanych egzaminach
– uzupełniające przed egzaminem
– dla osób posiadających prawo jazdy, które chcą bezpiecznie jeździć
– dodatkowe po zatrzymaniu prawa jazdy (punkty karne, alkohol).

 

Instruktorzy – wykładowcy

Nasi instruktorzy i wykładowcy posiadają krajowe i zagraniczne certyfikaty mistrzowskie. To właśnie oni przygotują cię rzetelnie do części teoretycznej i praktycznej w sposób najbardziej przyjazny i skuteczny do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy, nauczą umiejętności samodzielnego podejmowania tylko trafnych decyzji każdych warunkach drogowych.

Nauczą cię też ekonomicznej jazdy i eksploatacji samochodu, co w dzisiejszych czasach jest rzeczą niebagatelną.  Są zawodowcami, posiadają wszystkie kategorie prawa jazdy, są ekspertami  od bezpieczeństwa ruchu drogowego i dlatego właśnie trafiłeś do zawodowców, nie amatorów.

Pamiętaj! Szkolimy osoby na kierowców, a nie kierujących!

 
 

 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u