Egzorcysta Uzdrowiciel Krzysztof Jasieniecki

Dodaj |

O firmie

Krzysztof Jasieniecki pochodzi ze starego polskiego rodu żyjącego od XV stulecia na Kresach Wschodnich Rzeczypospolitej. (Obecnie Ukraina). Po przodkach odziedziczył talenty, pociąg i zainteresowanie do wszelkich systemów duchowego rozwoju i naturalnych metod uzdrawiania. Protoplaści rodu również zajmowali się pomocą chorym i cierpiącym z powodu ataków złych duchów. Obecnie, uzdrawiając i odprawiając egzorcyzmy kontynuuje wielowiekowe tradycje rodzinne.
Pierwszą inicjację Reiki, a więc możliwość uzdrawiania otrzymałem od Pana Jana Peterki w 1991 roku. Jej skuteczność wzbudziła we mnie zainteresowanie dalszym rozwojem moich możliwości, co otworzyło mi nową drogę w życiu. Nigdy przedtem nie marzyłem, że spotka mnie coś tak niezwykłego. Uzyskane umiejętności były dla mnie wielkim zaskoczeniem i spowodowały zwykłe, ludzkie zaciekawienie tematem. Idąc drogą rozwoju duchowego poznałem wielu ciekawych i wspaniałych ludzi  Moje zainteresowania poprowadziły mnie ku dalszemu rozwijowi swoich duchowych zdolności, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Następnym krokiem było uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach, seminariach, inicjacjach duchowych, prowadzonych przez wielu sławnych Mistrzów i Nauczycieli z dziedzin duchowego rozwoju oraz uzdrawiania duchowego – psychologii i wiedzy tajemnej. Idąc tą drogą doznałem wielu cudów, w które wcześniej nie wierzyłem i nie miałem pojęcia o ich istnieniu, a które to później pogłębiły wiarę w Boga, Dobro, Miłość. Poprowadziło mnie to w kierunku rozwoju samokontroli i samoświadomości, pozwoliło lepiej poznać i zrozumieć siebie, a dzięki temu skutecznie pomagać ludziom chorym i cierpiącym. Cała moja droga rozwoju utwierdziła mnie w tym, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Wszystko w życiu może się zdarzyć, i od początku uważam, że życie jest drogą, którą każdy z nas kroczy w miarę swoich możliwości i ograniczeń. Życie ludzkie jest jak lekcja, składająca się z wielu różnych doświadczeń, która prowadzi do odkrycia prawdy w nas, odkrycia kim jesteśmy i skąd pochodzimy. To my sami decydujemy o naszym istnieniu, zarówno w ciele fizycznym jak i w życiu duchowym, nikt za nas tego życia i tej drogi nie przejdzie i nie doświadczy, ponieważ to niemożliwe. Lata pracy nad sobą nauczyły mnie, że bez Boga człowiek jest niczym, odnalezienie Światła i Miłości w sobie daje człowiekowi nowe możliwości. I to jest nauka, którą przekazujemy jako Mistrzowie Dobra i Mądrości wszystkim istotom.
W ciągu 11 lat poszukiwań, pracy i samodoskonalenia uzyskałem 44 certyfikaty w 10 krajach, w dziedzinie Naturoterapii i Uzdrawiania.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u