Eko-Krak

Dodaj |

O firmie

Jesteśmy producentem wkładów atramentowych i laserowych sprzedawanych pod własną marką KLONER. Nasze wkłady gwarantują jakość wydruku porównywalną z wkładami oryginalnymi, przy zwiększonej wydajności o 20-50%. Stosując zamienniki KLONER można ograniczyć wydatki na zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek od 40 do nawet 80%. Ponadto, stosując nasze zamienniki, chronicie środowisko naturalne.

W naszej ofercie znaleźć można:

– kartridże atramentowe VisionTech i Print Lab do drukarek Epson, Canon, Brother
– zestawy do samodzielnej regeneracji – refile do wszystkich popularnych typów drukarek
– wysokiej jakości papier fotograficzny, termotransferowy oraz folie do drukarek laserowych i atramentowych
– atrament konfekcjonowany NDMtech, Sensinet w opakowaniach od 40 ml do 25 l (HP, Canon, Lexmark, Epson, Xerox)
– toner konfekcjonowany firm: IPM, UNINET, Delacamp do większości modeli drukarek
– toner w workach 10 kg do drukarek HP i Canon firmy IPM
– materiały do regeneracji kartridży (plomby, bębny, chipy i inne)

Zajmujemy się również regeneracją kartridży atramentowych i laserowych – jesteśmy w stanie zregenerować prawie każdy kartridż atramentowy lub laserowy!

Ponadto nasza firma zajmuje się skupem, odzyskiem oraz utylizacją zużytych kartridży do drukarek atramentowych i laserowych.
Skupujemy kartridże od posiadaczy indywidualnych oraz od firm i instytucji. Skupujemy zarówno pojedyncze kartridże zgodne z wykazem zawartym w cenniku, jak i ilości hurtowe, dla których wartość ustalamy indywidualnie. Każda, nawet najmniejsza transakcja ma dla nas duże znaczenie. Celem nadrzędnym naszej firmy jest wspieranie przedsiębiorstw w procesie odprowadzaniu odpadów (głównie kartridży i tonerów) zgodnie z ustawą o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001r.

Przyjmujemy również do odzysku i utylizacji inne odpady elektroniczne, takie jak:
– monitory
– drukarki
– komputery
– kserokopiarki
– faksy i inne urządzenia elektroniczne.
Mamy świadomość, że nasza działalność ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne – zapobiegając powstawaniu kolejnych stert śmieci sprawiamy, że nasz świat jest piękniejszy.
Staramy się wspomagać organizacje zajmujące się działalnością charytatywną – współpracujemy z Polskim Czerwonym Krzyżem i część naszych dochodów jest przekazywana na szczytny cel: pomoc dla dzieci – ofiar wypadków drogowych. Każdy zużyty kartridż może być cennym darem dla poszkodowanych przez los dzieci, tak bardzo potrzebujących pomocy i opieki.
Wspieramy również obywatelski projekt Media Bez Przemocy, który został zapoczątkowany w 2001 roku w Przemyślu przez grupę rodziców. Jest on reakcją na rosnącą ilość przemocy w mediach oraz wyrazem troski o społeczne skutki upowszechniania obrazu świata opartego na wartościach zagrażających godności człowieka.

 

Oferta

Nasza branża to: tusze, tonery, regeneracja, kartridże, drukarki, fax, napełnianie wkładów, skup tonerów, skup kartridżów, utylizacja odpadów, do drukarki, obsługa firm, akcesoria komputerowe.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u